Новий рік - 2017 у Дубаї. Який він без снігу та ялинки?

article-info
Дубаї Новий рік
Новий рік в Дубаї

А ви вже вирішили, де зустрічаєте Новий рік – 2017? Закладаємось, щоб ви не вигадали, у нас пропозиція краща! Ми пропонуємо відсвяткувати Новий рік – 2017 в Дубаї!

Про святкування Нового року в Дубаї з року в рік ходять дивовижні розповіді, одна фантастичніша за іншу. І це ще одна причина, щоб поїхати зустрічати Новий 2017 рік саме туди, адже потрібно зрозуміти, де у розповідях зерно істини, а де людська фантазія.

Новорічні свята в Дубаї – це справді щось екзотичне і точно не схоже на наші святкування. І хоча тут нема звичного нам снігу і причепуреної ялинки, їх відсутність з лихвою компенсують феєрверки, вуличні шоу, масові гулянки і атмосфера шаленого піднесення, що наче вірус поширюється натовпом таких самих щасливчиків, як і ви, змушуючи трохи по дурному посміхатись від щастя. А хіба може бути інакше? Адже ви зустрічаєте Новий рік в Дубаї, а це автоматично робить наступні 365 днів просто фантастичними!

Як святкують Новий рік в Дубаї?

Курорт пустелі гірськолижний посеред
Гірськолижний курорт посеред пустелі

Однозначно помпезно, проте, тут все звикли робити з розмахом та майже з показушною розкішшю, не забувайте, що ми говоримо про найбагатшу країну світу.

Новорічні святкування в Дубаї проходять на вулицях, в закритих комплексах, парках, готелях ресторанах – загалом скрізь, де є хоча б трошки вільного місця. Недосвідченого глядача (та й досвідченого, мабуть, теж) вразять численні танцювальні, вогняні, льодові та інші розважальні шоу, рок-вечірки, вечірки у французькому стилі, італійські вечірки, які організовуються спеціально до новорічних свят.

Тим, кому і цієї екзотики замало, можуть зустріти Новий рік, скажімо, в поселенні бедуїнів або на лижному курорті посеред пустелі. Останні роки популярними стають закриті VIP-вечірки, на які можна потрапити лише за запрошеннями. Найчастіше вони проводяться на приватних яхтах або в одному з фешенебельних готелів біля пляжу Джумейра в Дубаї. Безсумнівно на таких вечірках шампанське здається смачнішим, феєрверк яскравішим, а життя просто прекрасним….)))

Новорічні феєрверки в Дубаї

Дубаї новорічний феєрверк
Новорічний феєрверк в Дубаї

Звичайно, багато хто приїздить на Новий рік в Дубаї лише заради славнозвісного новорічного феєрверку, який у 2014 році був занесений в Книгу рекордів Гіннеса, як наймасштабніший в світі. Тієї ночі, а точніше за ті кілька хвилин, в небо було запущено 450 феєрверків, які були розташовані на всій береговій лінії штучної пальми, а це 8 км. Ходять чутки, що феєрверк на Новий рік – 2017 буде не менш масштабним.

Щоб ви правильно зрозуміли масштаби цього воістину грандіозного дійства, ми наведемо кілька фактів. 1. До новорічного феєрверку в Дубаї починають готуватися за 10 місяців до самого свята. 2. До роботи залучаються понад 200 піротехніків. 3. Всі феєрверки виготовляються виключно вручну. Крім того, при створенні зображень використовуються сучасні лазерні технології. За допомогою комп'ютера кожна дія і послідовність прораховується до секунди.

З досвіду минулих років можна сказати, що висота салюту сягала понад 800 метрів. Величезні квіти діаметром 700 метрів розкривалися на висоті близько 600 метрів. Здавалося, що навколишні будинки оживають і починають танцювати якийсь химерний танець.

Феєрверк в Дубаї – це подія, яка по-справжньому заворожує. Ті кілька хвилин поки спалахують вогні, ти боїшся відірвати погляд від неба, щоб не пропустити щось особливе. Новорічний феєрверк в Дубаї вартий того, щоб сюди приїхати, адже описати це словами просто не можливо та ми й не беремось описувати такі емоції.

Не Новим роком єдиним… Торговий фестиваль в Дубаї

Дубаї центр торговий
Торговий центр в Дубаї

Було б трохи необачно приїхати в одну з найекзотичніших і яскравіших країн світу і зосередитись лише на святкуванні Нового року, адже саме в ці дні в Дубаї проходить один з найвідоміших і наймасштабніших торгових фестивалів. По секрету скажемо, знижки тут просто космічні до 50-80%!

В перший рік проведення (1996) Дубаї прийняв у себе близько 1,5 млн. відвідувачів і з кожним роком ця цифра невпинно зростає.

На час фестивалю свої двері для піднесених покупців, (які летять на знижки, як бджоли на мед), відкриває 3 000 магазинів і 40 торгово-розважальних центрів, зокрема Дейра Сіті-Центр, Бар-Джуман, Аль Гурейр Сіті і це лише початок списку. Крім безсумнівно фешенебельного шопінгу, організатори балують гостей різноманітними розіграшами та лотереями. Причому, призи пропонують не дешевенькі, наприклад, автомобілі Nissan, Lexus, злиток золота вагою з півкіло, а в 2012 році взагалі розігрували вертоліт (навіщо він потрібен пересічному туристу, це вже питання інше))).

До фестивалю підключаються не лише магазини, а й традиційні східні базари, де ви зможете за досить пристойну ціну купити золоті прикраси (не фальшивки!), вишукані килими ручної роботи, спеції, солодощі і так далі, і тому подібне.

Дубаї кінні скачки
Кінні скачки в Дубаї

А ще під час торгового фестивалю можна відвідати кінні скачки (з ставками звісно) тенісні турніри і місцеву екзотику – верблюжі перегони. Вже не кажучи про банальний дайвінг, серфінг і катання на лижах, (якщо банальними можна назвати снігові доріжки посеред пустелі))).

Любителям театрального мистецтва сподобаються численні вистави та постановки вуличних артистів і міжнародних театрів, а також кінофестивалі і модні покази провідних дизайнерів.

Якщо раптом культурний голод переросте у цілком фізичний, перекусити ви зможете просто неба у спеціальних ярмаркових буфетах . А якщо пощастить, можна натрапити на безкоштовні дегустації національних страв, які проводять відомі ресторани Дубаї.

Компанія «Поїхали з нами» запрошує вас відсвяткувати Новий рік – 2017 в Дубаї, адже, як говорить народне прислів’я: «Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш», а кращого міста за Дубаї годі й придумати. Влаштуйте собі справжню арабську казку і перетворіть новорічну ніч на маленьке диво. Приходьте в наші офіси.