Новорічний Париж знає про ваші потаємні бажання

article-info
Париж рік новий
Новий рік в Парижі

Париж володіє унікальною властивістю: дарувати почуття легкості і безтурботності. Він схожий на бульбашки шампанського, що непомітно б’ють в голову. Не дивно, що саме в Парижі новорічний настрій відчувається особливо яскраво! Адже всюди горять барвисті вогні гірлянд, ними вбрані понад 120 вулиць міста, особливо гарні в цей час Єлисейські поля та святково вбрана Ейфелева вежа. Сніг на Новий рік у Парижі випадає рідко, натомість, дерева прикрашають штучним снігом.

Особливі місця в особливому місті…

В кожному місті є місця, де можна «підзарядитись» святковим настроєм і Париж – не виключення. Тож, якщо ви приїхали до Міста мрій, без відповідного новорічно-різдвяного настрою або ж просто хочете краще відчути настрій цього безтурботного міста, пропонуємо віднайти його на привітних, галасливих вуличках.

1. Різдвяні ярмарки

Ярмарки різдвяні
Різдвяні ярмарки

Ось, де панує справжній дух новорічно-різдвяних свят. Найбільші різдвяні ярмарки в Парижі зазвичай влаштовують в кварталі Дефанс і на Єлисейських полях. У невеликих дерев'яних будиночках вам запропонують різні ялинкові іграшки, прикраси, сувеніри, головоломки, гарячого вина, млинців і гору різних солодощів, від яких неможливо відмовитися. І ледь не забули! Обов’язково спробуйте легендарні паризькі смажені каштани!

2. Головна ялинка у місті

Ялинка головна новорічна
Головна новорічна ялинка

Вам досі не віриться, що ви на Новий рік в Парижі? Тоді йдіть до головної ялинки на площі перед Нотр-Дамом, і сумнівів не залишиться. До речі, ви знали, що перша новорічна ялинка з’явилась саме у Франції близько 400 років тому, а вже звідси, ця традиція поширилась по світу (хоча не виключено, що цю історію придумали самі французи).)))

3. Різдвяна меса в Нотр-Дамі де Парі

Нотр-Дамі де Парі меса різдвяна
Різдвяна меса в Нотр-Дамі де Парі

Тисячі вірян мріють потрапити на різдвяну месу саме до цього легендарного собору. Під Новий рік в Соборі Паризької Богоматері проходить чудове видовище появи дитини в яслах, що знаменує народження Христа. Та й сам храм викликає захват та благоговіння.

4. Колесо огляду і каток

Париж каток
Каток в Парижі

Новорічною пам'яткою Парижа є колесо огляду, яке з'являється на час свят на площі Згоди, поруч з садом Тюїльрі. І красиво, і покататися можна! Покататися можна ще й на ковзанці. Площу перед мерією Парижа заливають на свята, тож чому б не взути ковзани і не прокататись з вітерцем? До речі, каток є і всередині Ейфелевої вежі, потрапити туди, можна купивши квиток.

5. «Живі» вітрини

Галерея Printemps торгова
Торгова галерея Printemps

Як не дивно, ми пропонуємо вам пройтись по магазинах. Особливу увагу зверніть на вітрини торгових галерей Lafayette і Printemps, де показують мініатюрні різдвяні вистави та можна побачити неймовірно гарні новорічні ялинки.

6. Новий рік в Мулен Руж

"Мулен Руж" кабаре
Кабаре "Мулен Руж"

Найвідоміше в світі кабаре «Мулен Руж» на Новий рік влаштовує по-справжньому феєричне шоу, щоправда, білети дістати на нього непросто, але може вам пощастить. Попередню бронь можна оформити вже зараз.

В Парижі вміють читати думки…

Арка Тріумфальна
Тріумфальна арка

Який би Новий рік ви собі не запланували, в Парижі він цілком реальний.

Скажімо ви хочете почути бій курантів (до речі курантів в Парижі немає) у веселій компанії. Тоді вам варто їхати на Єлисейські поля або до Тріумфальної арки, тут справжні народні гуляння, які не стихають до 3ї ночі. Щоправда, про доїзд потурбуйтесь наперед. Зустріти Новий рік на Єлисейських полях захочете не лише ви тому, щоб не зустрічати його в метро, краще виїхати завчасно. А після святкування можна продовжити в одному з нічних клубів.

Та все ж таки Париж – це символ романтики, тому якщо ви сюди приїхали зі своєю другою половинкою, то краще зустріти Новий рік, курсуючи по Сені. Ніч, сяюче вогнями місто, шампанське, устриці і кохана людина поруч – що ще потрібно для гарного свята?

Можна і більш витримано та вишукано: в хорошому французькому ресторані, приміром, на Монмартрі. Відчуєте себе справжнім гурманом:устриці, фуа-гра, омари, трюфелі та інші делікатеси.

Ну, а якщо ви приїхали в Париж на новорічні свята з дітьми, то вам пряма дорога в Діснейленд. І не думайте, що вам там буде нецікаво. За статистикою, це казкове місце дорослі не хочуть залишати точно так само як і діти.)))

На свята Діснейленд пропонує шикарну програму, тут вам і казковий парад, і феєрверк і багато веселощів та радості. Свято запам'ятається на все життя! Але, знову ж таки, плануйте поїздку заздалегідь!


Компанія «Поїхали з нами» відкриває двері до феєричного новорічного Парижу. Як вам ідея зустріти Новий рік в найромантичнішому місті світу? Тоді приходьте!