Не Парижем єдиним: нетиповий романтичний вік-енд, до якого Франція не має жодного стосунку

article-info
Париж романтичний
Романтичний Париж

Чому, коли мова заходить про романтичні автобусні тури або просто туристичні поїздки, то всі одразу згадують про Париж? Адже існує стільки розкішних, овіяних романтикою, нешаблонних місць для відпочинку закоханих. Пропонуємо вам маршрут Будапешт-Неаполь.

Будапешт

Будапешт
Будапешт

Почнемо ми нашу подорож з Будапешту в Угорщині. Старовинне місто з вибагливою архітектурою, древніми замками (спробуйте знайти, щось романтичніше за середньовічний замок чи палац), мереживними мостами, на яких так приємно стояти обнявшись. Обов’язково візьміть екскурсію на кораблику, попиваючи знамените угорське шампанське, а ще краще неквапливо прогуляйтесь набережною ввечері. Лише заради дивовижної ілюмінації люди купують тури в Будапешт. А ще, коли від води повіє прохолодний вітерець, ви зможете накинути куртку на плечі коханої або обняти її, пригортаючи до себе… Тож сміливо записуйте тури в Будапешт зі Львова до свого списку планів на майбутню поїздку.

Що подивитись? Ланцюговий міст, Королівський палац, замок Буда, будівлю Угорського Парламенту.

Любляна

Словенія, Любляна
Любляна, Словенія

Наступна в нашому списку чарівна, затишна і маловідома Любляна у привітній Словенії, назва якої вже сама по собі натякає на романтику (sLOVEnija). По Любляні приємно просто погуляти, насолоджуючись місцевим колоритом і зеленню цього невеличкого містечка. Місто створює неповторне відчуття інтимності і затишку. Обов'язково зазирніть до одного з місцевих кафе і спробуйте фірмовий напій Teranov Liker – суміш вина і лікеру, а ще тут дуже хороша кава. Якщо захочеться оглянути Любляну з висоти пташиного польоту, рекомендуємо піднятись на Люблянський замок.

Пам'ятки: Францисканська церква, Палац Лонтовж, площа Республіки, Палац З'їздів

Венеція

Венеція
Венеція

Перш, ніж звинувачувати нас в банальності, подумайте, катання на гондолі, романтичні серенади, годування голубів на площі Сан-Марко – ваша кохана вас просто не пробачить, якщо ви не включите в вашу подорож тури в Венецію. І неважливо, що поруч будуть прогулюватись сотні таких же пар, як і ви, у Венеції своя, особлива, ні на що не схожа атмосфера, просякнута морським бризом і солодким присмаком кохання.

Обов'язковими для відвідин є площа Сан-Марко, Палац Дожів і, звичайно, його Величність – Гранд-канал.

Верона, Італія

Італія Верона
Верона, Італія

І ще трошки італійської класики – маленьке, мальовниче містечко Верона з нетиповою для Італії архітектурою, вузенькими вуличками поміж кольорових будинків, найкрасивішими в Європі мостами, власним Колізеєм і, звичайно, вічною історією кохання. Після того, як Шекспір необачно прославив це містечко, потік закоханих пар сюди не вщухає. Отже, в меню: відвідини дворика в будинку, де жила Джульєтта, можливість загадати бажання біля її статуї та шанс постояти на ТОМУ САМОМУ балконі, а ще написати лист Джульєтті та отримати відповідь (перевірено – працює, головне писати англійською і не напартачити зі зворотною адресою).

Флоренція

Флоренція
Флоренція

Ще до того, як ви встигнете звинуватити нас в кліше і штампах, хочемо розказати про одне з найромантичніших, на нашу думку, міст Італії, яке чомусь закохані обходять стороною – Флоренція – місто квітів і червоних дахів, батьківщина Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Данте і Галілея, місто романтичних зустрічей і моди. Хто б знав скільки слів кохання прозвучало на мосту Святої Трійці або в альковах прекрасного саду Бардіні.

Обов'язково відвідайте Палаццо Веккьо і Студіоло, щоб почути дивовижну історію кохання, яку зберігають їх стіни.

А ще Флоренція балує своїх туристів екзотичними екскурсіями, як от на повітряній кулі або верхи на коні, а може ви захочете осідлати «залізну конячку» – Ferrari?

Що необхідно побачити? «Квітковий» собор Дуомо, галерея Уфицци, площа Мікеланджело, дзвіниця Джотто, віа Erta Canina.

Рим

Рим
Рим

Згадайте лише «Римські канікули» з Одрі Хепберн і всі питання, стосовно того чи достатньо романтичним є Рим, відпадуть самі собою. Це вічне місто створене для романтичних прогулянок на старому кабріолеті, кидання монеток в фонтані Треві. Не відмовте собі в задоволенні випити чашечку справжньої італійської кави на площі П’яцца Навона, помилуватись роботами легендарних італійських художників та закохатись у… італійську кухню.

Однозначно варті уваги: вілла Боргезе, парк Яникул, замок Святого Ангела, Мільвійський міст.

Неаполь

Неаполь
Неаполь

Продовжуючи тему італійської кухні, як можна не згадати про Неаполь, адже це батьківщина справжньої італійської піци і спагеті. Якщо ви з коханою любите смачно попоїсти, Неаполь – це місце, де збудуться всі ваші мрії. Та перш, ніж набивати животи смакотою, огляньте місцеві визначні пам’ятки – замок Кастель Нуово, площа плебісциту, Королівський палац, замок Сант-Ельмо, адже місто славиться не лише своєю дивовижною кухнею, а й неймовірною красою. До речі, найкращі панорами відкриваються з фортеці святого Мартіна.


Ось таким був наш огляд найромантичніших міст Європи. Звичайно, це далеко не весь список, але є з чого почати;) Гарних подорожей та романтичного настрою!