Наздогнати літо в Іспанії

article-info

Іспанія – це одна з тих країн, де можна з комфортом відпочивати навіть восени. Тож, якщо ви один з тих «щасливців», хто відтягнув відпустку до осені – їдьте в Іспанію.Температура моря протягом року тут коливається в межах +14С – +25С тепла. А в Тенеріфе вона взагалі не опускається нижче +19С протягом року. Тож приїжджайте і приймайте морські та сонячні ванни весь рік.

Відпочинок в Іспанії може бути на диво багатогранним, тут вам і спокійні, тихі сімейні курорти, більше схожі на оази, і легендарна Ібіца, де дозволено все, що прямо не заборонено.

Де шукати кращі іспанські пляжні курорти?

В Іспанії аж 9 пляжних регіонів з десятками прекрасних курортів на них. Загалом виділяють:

  • Майорка;
  • Ібіца;
  • Коста-дель-Гарраф;
  • Коста-дель-Маресме;
  • Коста-Брава;
  • Коста-Дорада;
  • Коста-Бланка;
  • Коста-дель-Соль;
  • Канарські острови

Сімейні пляжні курорти Іспанії

Попри те, що відпочинок в Іспанії часом нагадує одну суцільну тусовку, тут є кілька затишних курортів, розрахованих на суто сімейний відпочинок з дітьми. Пляжний сезон на таких курортах триває з червня по жовтень включно. Рівень сервісу залежить від вартості проживання і кількості зірочок в послужному списку готелю. В принципі, за відгуками туристів можна скласти досить об’єктивну оцінку про той чи інший заклад.

Отже, далі ми називатимемо регіон та кілька курортів, які можуть вас зацікавити.

Регіон Коста-дель-Гарраф. Курорт Сіджас знаходиться за 36 км на південь від Барселони. На курорті дуже розвинена культурна програма. Він часто стає майданчиком для міжнародних спортивних та культурних фестивалів. Крім того, тут безліч оригінальних екскурсії в музеї, парки та зоопарки.

Регіон Коста-дель-Маресме. Курорти Сант-Поль-де-Мар, Каллела, Пінеда-де-Мар. Це виключно пляжний відпочинок: тут бездоганні пляжі і майже всі готелі стоять на 1 чи 2 лінії від моря. З розваг: морські прогулянки на катері, екскурсії до історичних місць Іспанії.

Регіон Коста-Бланка. Курорти Аліканте, Бенідорм. Майже всі готелі розташовані прямо на узбережжі. На курортах багата культурна програма, зокрема велика кількість народних гулянь з відповідною національною атрибутикою.

Головною особливістю всіх перерахованих вище курортів є близькість до культурних центрів розваг і місцевих історичних пам'яток. Перлиною сімейного відпочинку Іспанії вважаються курорти Коста-Бланки, яку ще називають «Білим берегом». Літо тут триває майже весь рік – більше 300 сонячних днів. А ще це один з найчистіших курортів світу за європейськими стандартами.

Молодіжні курорти Іспанії

Одразу згадується свята трійця – Канарські острови, Майорка та Ібіца, які мов магнітом притягують до себе молодь зі всього світу і де шалений драйв не закінчується ніколи. Всі вони пропонують хороші бари, дискотеки з якісною музикою та безшабашні вечірки, але разом з тим у кожного є своя родзинка. Отже, вибирайте курорт для майбутньої безперервної та відв’язаної тусовки.

Канарські острови. Курорти Гран-Канарія, Тенеріфе, Пуерто-де-ла-Круз, Лос-Крістіанос, Лас-Амерікас, Лансароте. Скеляста місцевість також дозволить вам спробувати свої сили у стрибках з парашутом. А багаті на флору і фауну береги – попірнати з аквалангом.

Майорка. Курорти Плая-де-Пальма, Ареналь, Капа-Майор, Санта-Понса. Окрім бурхливого нічного життя, тут процвітає шопінг та феєричні шоу-програми. А ще є сонячні пляжі, шикарні гольф-клуби, численні екскурсії та білосніжні яхти. Дами можуть з головою зануритися в шопінг місцевими брендовими магазинами і навіть поспостерігати за створенням прикрас з перлів на місцевій фабриці.

Ібіца. Курорти Плая ден Боса, Портінач, Таламанка, Сан Антоніо, Сан-Мігель, Санта Еуларіядес Ріу. Тут все просто. Всі знають, що найгучніші та найрозкутіші вечірки бувають лише на Ібіці. Про місцеві нічні клуби «Пача», «Еден», «Ес-Парадіс» і «Амнезія» чули в усьому світі. Саме їх обирають селебріті світової величини, тож не дивуйтесь, якщо побачите поруч з собою обличчя з обкладинки.

А після хорошого денного сну місцеві туристи займаються дайвінгом і віндсерфінгом, а деякі борознять простори морів на орендованих яхтах

Пік сезону на цих курортах – серпень-вересень, але і у жовтні ви там нудьгувати не будете, це точно.

Ви вже хочете на відпочинок в Іспанію? Тоді приходьте в наш офіс, озвучте своє потаємне бажання і ми втілимо його в життя!