Найпопулярніші питання про Іспанію в жовтні

article-info

Наші клієнти часто задають питання, яке звучить приблизно так: «Скажіть чесно, чи варто їхати на відпочинок в Іспанію восени?». Звичайно, варто! Більше того, таких питань накопичилось настільки багато, що ми вирішили зібрати найпопулярніші в одну статтю.

Чи холодно в Іспанії в жовтні?

Практично весь жовтень і навіть початок листопада температура повітря тримається на рівні +15-20С. Вночі вона може опуститись до +10С.Температура води в морі ще дозволяє купатись – +20С.

Чи реально засмагнути в Іспанії в жовтні?

Реально, але не скрізь. По осінню засмагу краще їхати в Оріуела Коста і Торрес-Торрес, де в жовтні +21С, або в Ласе Росас, де взагалі +25С.

Чи можна купатися морі на іспанських курортах в жовтні?

Температура води на іспанському узбережжі в жовтні тримається на рівні +20С, тобто цілком комфортна водичка для купання. Принаймні, кілька разів зануритись ви точно зможете.

Куди краще їхати на відпочинок в Іспанії в жовтні?

Будемо говорити чесно, жовтень – не найспекотніший місяць для відпочинку, тому варто вибрати більш теплі регіони, наприклад, Ієрро, Гран-Канарія, Фуертевентура, Гомера

Де тепліше в Іспанії в жовтні?

Найтепліший курорт Іспанії в жовтні – Лас Росас. Середньодобова температура тут коливається від +20С вночі до +25С вдень. А от найсухіше в Іспанії в місті Аресіфе. Кількість опадів в ньому всього 7%, а відносна вологість повітря – 74%.

Чи сильно дощить в Іспанії в жовні?

Іспанію недарма називають найбільш сонячною країною Європи, навіть в жовтні тут випадає мінімум опадів. Приблизно це 8 днів на місяць, тобто можна зробити висновок, що ймовірність дощу в Іспанії в жовтні – 27%.

Чи варто їхати на відпочинок в Іспанію з дітьми в жовтні?

У жовтні в Іспанію з дитиною краще їхати тільки, якщо ви орієнтовані на екскурсійну програму, оскільки купатись в морі дітям буде вже захолодно.

Куди поїхати і що подивитися?

В жовтні рекомендуємо вам звернути увагу на музеї, театри та інші культурні об'єкти. Також не забувайте, що осінь– сезон розпродажів і відмінний час для шопінгу.

Хочете погуляти осінньою Барселоною чи заїхати в похмуро-готичний Мадрид? Ми готові організувати для вас фантастичну подорож. Приходьте в наш офіс!