Міжнародні авіаперельоти і тури в Туреччину

article-info

Як відомо 3 червня уряд України прийняв постанову про відновлення внутрішніх авіаперельотів(з 5 червня) і міжнародних авіаперельотів(з 15 червня). Таким чином ми готові розпочати продаж авіаквитків та пакетних турів.

На даний час нас готові приймати такі країни як Туреччина, Греція, Грузія, Чорногорія, Албанія. Також з 2 липня компанія Ryanair оголосила про початок продажу квитків сполученням Київ – Рим з 06.07, Київ – Мілан-Бергамо з 06,07, Львів – Болонья з 06,07, Одеса – Болонья з 06,07, та інші. Тобто Італія з липня також готова приймати туристів з України. Також повідомляється, що з липня Іспанія теж відкриє свої кордони для іноземних туристів. У продажу з'явилися квитки авіакомпанії "Вуелінг" Барселона-Київ-Барселона з 03.07.

Нові правила авіаперельотів

У звязку з цим державна авіаслужба запроваджує нові правила авіаперельотів.

Документ забороняє вхід в термінал проводжаючим і зустрічаючим, а також пасажирам з ознаками хвороби. Авіакомпаніям наказано стимулювати хворих клієнтів відмовитися від поїздки в аеропорт шляхом безкоштовного перебронювання або скасування квитка. Під час перебування в терміналі і літаку пасажирам рекомендовано перебувати в масці. Операторів аеропортів зобов'язали забезпечити можливість покупки маски пасажирами, якщо вони не змогли її купити до приїзду в термінал, а авіакомпанії - наявність необхідного запасу масок на борту.

Персонал крім масок повинен носити рукавичками, а працівники служби авіаційної безпеки - додатково прозорі екрани на обличчі. У терміналі повинна забезпечуватися дистанція 1,5 метра під час проходження всіх процедур. Магазини в аеропортах за винятком важливих сервісів працювати поки не будуть. При цьому оператори повинні забезпечити пасажирів безкоштовної питною водою.

Якщо пасажирів доставляють до літака за допомогою автобусів, їх число повинне бути збільшено для забезпечення достатньої дистанції. Якщо посадка проводиться пішки або телетрапами, в літак запускатимуть пасажирів від останнього ряду до першого. Авіакомпаніям дозволили продавати 100% місць на борту, але якщо дозволяє завантаження і балансування літака, мандрівники повинні сідати якомога далі один від одного.

Туреччина

З 01.07.2020 туристичні оператори відновлюють свою чартерну програму в Туреччину з вильотами зі Львова і Києва(а також з інших міст) на Анталійське і Егейське узбережжя Туреччини. На разі триває отримання готелями "сертифікатів здоров'я", які гарантуватимуть туристам безпечний відпочинок і якісний сервіс на курортах.

Ми розпочали свою роботу і готові обслуговувати клієнтів з дотриманням всіх санітарних норм.