Куди в Туреччину ви зможете поїхати з мінімальним бюджетом? Переваги відпочинку в Аланії

article-info

Найбільша привабливість відпочинку в Аланії в тому, що його може дозволити собі практично кожен. Вас порадують не тільки ціни на гарячі тури в Аланію, а й вартість самого відпочинку на курорті. Крім того, приємно дивує те, що більш ніж «смачні» ціни ніяк не погіршують сервіс і якість наданих послуг. Однак у популярності є і зворотній бік – туристів і відпочиваючих тут багато протягом практично всього курортного сезону. 

Найдовший курортний сезон

Ще одною козирною картою Аланії є вигідне розташування. Курортний сезон тут триває від середини квітня до кінця жовтня, тобто майже 6 місяців. Гарячі тури в Туреччину зі Львова - це ідеальний варіант для тих, хто ще не визначився, коли їхати у відпустку.

Курорт розміщено біля підніжжя Таврських гір, що надійно захищають його від негоди та холодних північних вітрів, середня температура повітря на початку курортного сезону +25С.  Крім того, узбережжя Аланії розміщене досить далеко від холодних течій Егейського і Середземного морів, навіть взимку температура води тут рідко опускається нижче +15С. 

Найчистіші піщані пляжі

Ми скажемо лише одне – майже 70 км піщаного узбережжя і розкішних пляжів, відмічених блакитним прапорцем (місцевий еталон якості). Враховуючи, що далеко не всі курорти Туреччини можуть похизуватись піщаними пляжами, Аланія в цьому питанні однозначно виграє. Крім того, практично на всіх пляжах спуск до моря дуже плавний і пологий, що важливо, якщо ви не дуже впевнено почуваєте себе в воді або збираєтесь на відпочинок з дітьми.

Найпопулярніші місцеві пляжі: Махмутлар,  Окурджалар, Конакли, Авсаллар, Обагой. Особливо хочеться виділити пляж Клеопатри в Аланії – це місце, на чий піщаний берег ступала нога ледь не кожного туриста. По суті своїй – це місцева візитна картка, адже, за легендою, колись тут купалась сама Клеопатра. На справді пляж дійсно дуже зручний для відпочинку з дрібним піском, який досягає морського дна. До того ж вхід сюди безкоштовний.

Комфортний відпочинок з дітьми

Якщо ви їдете на відпочинок в Туреччину з дітьми, то перше питання, яке у вас виникне, - «Наскільки там буде комфортно?» (читайте між рядків: «Чи зможемо ми всі там нормально відпочити?»)) В цьому аспекті відпочинок з дітьми в Аланії – ідеальний варіант, адже багато в чому курорт орієнтований саме на сім’ї. Так, наприклад, на узбережжі працює величезна кількість готелів, які орієнтовані на відпочинок з дітьми. Впізнати їх досить легко: вони не пропонують вечірок, дискотек і інших розваг, натомість на ресепшині ви обов’язково знайдете детально розроблену програму дитячих розваг, гуртків, дитячих майданчиків, дитячих кафе та атракціонів. Деякі готелі Аланії навіть пропонують послуги нянь, які приглянуть за вашими дітьми, поки ви здійснюватимете наліт на місцеві магазини одягу, дегустуватимете турецьку кухню або захочете просто спокійно засмагати на пляжі. 

Нічне життя

Щоб сповна насолодитися вечірками, дискотеками і іншими нічними розвагами, потрібно селитися ближче до центру міста, адже саме там знаходиться епіцентр нічного життя.

Вибір нічних клубів величезний. У місті є і великі дискотеки міжнародного рівня, і затишні маленькі бари, в яких завжди раді вас прийняти. Найбільша кількість нічних закладів зосереджена в районі бухти.

Недорогий шопінг

Туреччина, Аланія - це курорт, який важко назвати епіцентром турецької торгівлі, проте провести кілька приємних годин за примірками та покупками можна. Перше місце, яке ви маєте відвідати – це Східний базар. Він вражає в першу чергу масштабами, а коли перший шок проходить, то асортиментом. Тут можна легко і відносно недорого одягтись по останньому слову моди.

Якщо ж вам до вподоби більш спокійний шопінг, завітайте на бульвар Ататюрка. Тут розміщені найбільші торгові центри, магазини та бутіки відомих світових брендів та популярних турецьких виробників.

Єдине правило: де б ви не купували товар, на базарі чи в магазині, торгуйтесь! Турки дуже це люблять. Зазвичай, початкова ціна товару завищена вдвічі,а деяким туристам вдається її знизити навіть втричі! Приємних вам покупок!

 

Буде досить закономірно, якщо після прочитання цієї статті у вас виникне запитання: «Чому курорт, що має таку кількість переваг, залишається одним з найдешевших в Туреччині?».

Аланія суттєво впливає на відпочинок у Туреччині, ціни з м. Львів Вас здивують наскільки вони є низькими. Є певні недоліки: в першу чергу, це суттєва віддаленість курорту від інших туристичних гігантів, що відповідно ускладнює доїзд з аеропорту та організацію екскурсій до найбільш популярних пам’яток Туреччини. Крім того, Аланія не може запропонувати такої кількості розваг, як, наприклад, популярна Анталія. 

Та якщо для вас головне – це якісний відпочинок, чисте море та пляжі, то Аланія – ваш варіант, а кілька годин переїзду комфортним транспортом не така вже й велика прикрість.

 

Теплої вам погоди та спокійного моря! Ви можете підібрати гарячі тури в Туреччину у м. Львів, а саме в одному з офісів "Поїхали з нами", або замовте путівки в Туреччину, заповнивши форму на тур. Запевняємо, Ви залишитесь задоволені!