Куди поїхати на великодні вихідні 2019?

article-info

В 2019 році у нас купа дармових вихідних, які можна використати для невеличкого вікенду за кордоном. Тож відривайтесь від дивану та святкових смаколиків і гайда спалювати калорії на дорогах Європи і не лише.

Куди поїхати на Великдень в 2019 році?

Єгипту багато не буває

Єгипет радий вітати вас в будь-який час, то чому не поїхати туди на короткий великодній вікенд? Поки в край пірамід не прийшла справжнісінька пустельна спека, можна ще встигнути поніжитись на морському узбережжі, тим більше, що в цей час наплив туристів починає поступово спадати. Це будуть дуже релаксові великодні вихідні.

Їдьте на тюльпанчики в Голландію!

Квітень-травень – ідеальний час, щоб помилуватися знаменитими голландськими тюльпанчиками, адже саме в цей час відкриває свої двері легендарний парк Кекенхоф. Кожного року квіткова експозиція парку має свою тему. А в цьому році, кажуть, тут зацвіте якийсь особливий сорт тюльпанів. Тож гріх не з’їздити, щоб помилуватись на барвисті тюльпанові поля.

Вивчаємо рідний край

Якщо ліньки їхати надто далеко, а великодні вихідні хочеться провести з родиною, вирушайте у Західну Україну. Навряд чи ще десь Великдень святкують так красиво і урочисто, як у Західній Україні – в невеликих містечках і селах Франківської та Львівської областей. Тут народні обряди і звичаї не витіснені високими технологіями, і ви з подивом подивитесь на внутрішній туризм іншими очима. Тож вдягніть вишиту сорочку та підіть на нічну Пасхальну літургію. Повірте, це подарує вам не абияке піднесення.

Відвідайте святі місця

Великодні вихідні найкращий час, щоб відвідати найвідоміші християнські святині в Єрусалимі. Це буде по-справжньому паломницька поїздка, чого лише варте Сходження Благодатного Вогню.

Зустріньте Новий рік в Непалі

Так, ми нічого не переплутали. Новий рік в Непалі зустрічають 13 квітня і ще довго святкують після. Тож, якщо ви вже засумували за новорічним піднесенням – Непал ваш варіант.

До того ж одним Новим роком в цій яскравій країні не обійтися. Скористайтесь можливістю оглянути святині Тибету та відвідати вражаючий Катманду.

Вивчайте оригінальні великодні традиції

У кожної країни чи навіть міста є свої специфічні традиції, пов’язані з Христовим воскресінням. Деякі можуть видатись геть дивними. Наприклад, на острові Корсика є незвичайна традиція – під час страсного тижня, а саме в Страсну п'ятницю, жителі острова влаштовують масштабну ходу з ланцюгами. Повноцінний «хресний хід», для будь-якого бажаючого. Не хвилюйтеся, зі своїми ланцюгами приходити не треба – їх прямо на місці позичать. А після урочистостей запросять численні ярмарки та інші традиційні святкування.

То як, визначились з планами на великодні вихідні 2019? Обирайте напрямок, а ми допоможемо втілити задум в життя. До Великодня залишилось зовсім трішки. З прийдешнім світлим святом Воскресіння Христового!