Куди краще їхати на море в Італію?

article-info
Італії море в Середземне
Середземне море в Італії

Відповідь дуже проста. На краю Середземного моря, між квітучою Сицилією і бойовою Корсикою, зручно влаштувавсь сонячний острів Сардинія, який підкорить ваше серце пологими пагорбами, рельєфними силуетами гір та майже 1,5 тис. км бездоганних пляжів.

Програма мінімум по відпочинку в Сардинії

1. Отримати спокусливу засмагу на одному з розкішних пляжів курорту, адже, якщо їдеш на море в Італію, то треба обирати найкраще.

2. Прогулятись старими, кам’яними вулицями одного з міст або сіл. Байдуже якого, вони всі тут прекрасні.

3. Помилуватись на зграї фламінго, що живуть на півдні острова. Це одне з найвідоміших туристичних місць Сардинії.

4. Орендувати яхту і помилуватися красою острова здалеку, а ще поплавати, попірнати або зайнятись будь-яким іншим видом водного спорту.

5. Досхочу наїстися відбірних морепродуктів. Обираємо місце відпочинку на Сардинії (Італія)

Кастельсардо

Сардинія, Кастельсардо
Кастельсардо, Сардинія

Три основні причини обрати саме це середньовічне містечко:

1) Воно внесене до списку «найкрасивіших міст в Італії»;

2) Зі стін замку Доріа відкривається приголомшливий вид на всю затоку;

3) Тут можна легко орендувати яхту і дослідити все північне узбережжя. На курорті є свій пляж.

Сасарі

Сасарі
Сасарі

Сасарі – галасливе, студентське містечко, де ви точно не засумуєте, а ще чисте, тепле море і дещо сувора, але така захоплива архітектура в стилі каталонської готики, бароко і неокласицизму.

На північному узбережжі острова кращі пляжі: LaPelosa, SpiaggiaRosa, SpiaggiadelPrincipe

Кальярі

Кальярі
Кальярі

Кальярі – це серце острова і одночасно його адміністративний центр. Якщо ви не хочете мучитись з переїздами-доїздами, селіться прямо тут, адже сюди прилітають всі рейси з материка, та й на екскурсії звідси добиратись набагато легше.

Саме місто теж дуже цікаве для туристів, адже тут багато історичних пам’яток: Кафедральний собор, Бастіон, фортеця Сан-Мікеле, парк Молентарджус, римський амфітеатр, собор Санта-Марія і Королівський палац.

Карлофорте

Карлофорте
Карлофорте

Карлофорте, навпаки, малесеньке затишне селище, яке взагалі відокремлено на невеличкому острові, що входить до архіпелагу Сардинії. Тут невеличкі затишні вулички, охайні будиночки і затишні мініатюрні пляжі – все, що потрібно для спокійного, розміреного відпочинку на березі лазурного моря.

На південному узбережжі острова кращі пляжі: PortoPino, Tuerredda, SuGiudeu, PortoGiunco.

Боса

Боса
Боса

Боса – ще одне середньовічне містечко, яке зачарує вас вузенькими лабіринтами вуличок, витонченими кам’яними мостами та справжнім середньовічним замком Маласпін.

Справжня гордість міста – це кам’яна набережна, де не поспішаючи можна потягувати запашну італійську каву та милуватись галасливим прибоєм.

Єдиний мінус – відсутність пляжу. Технічно кажучи, пляжі тут є, аж 3, однак спуск в воду язик не повернеться назвати зручним. Зате є, де попірнати, поблизу узбережжя дуже гарні печери.

Альгеро

Альгеро
Альгеро

Альгеро невеличке містечко в жилах жителів, якого тече іспанська кров. Тут дуже багато памяток, які відносяться до іспанської спадщини: кафедральний собор, захисний форт і т.д. Рекомендуємо піднятись на стіни бастіону і помилуватись, як сонце тоне в морі. Запевняємо, це стане вашим щоденним ритуалом.

На західному узбережжі острова кращі пляжі: S'Archittu, IsArutas, CalaDomestica.

Коста Смеральда

Коста Смеральда
Коста Смеральда

Коста Смеральда має своє багатство – це найкрасивіші пляжі у всій Сардинії і найчистіше лазурне море в Італії! Море тут має настільки специфічний та насичений відтінок, що все узбережжя називають смарагдовим. Пляжі Коста Смеральда ховаються в скелястих затишних бухтах.

На східному узбережжі острова кращі пляжі: CalaBrandinchi, Berchida, Cala Luna, CalaGoloritze.


А ви вже уявили себе на піщаних пляжах цього казкового острова. Ми готові організувати для вас тури в Сардинію зі Львова. Звертайтесь, і тоді ваша казка стане реальністю.