Країна, в яку хочеться повертатись

article-info
Чорногорії в відпочинок
Відпочинок в Чорногорії

Країна зелених пагорбів та високих гір, густих первозданних лісів та кришталево чистого моря. Країна, де отримуєш задоволення просто від прогулянки по кам’яним вуличкам, вдихаючи запах троянд змішаний з ароматом, кави. Країна з загадковою назвою Монтенегро. Більш відома нам, як Чорногорія. Є причина, чому гарячі тури в Чорногорію користуються такою популярністю – ця країна полонить серця своєю неперевершеною природою та непідробною гостинністю.

Курорти Чорногорії

Чорногорія, Будва
Будва, Чорногорія

Відпочинок в Чорногорії припаде до смаку тим, хто не любить поспіху, галасу та метушні, тут ви зможете побути на лоні природи серед зелених лісів або на березі прозорого, як сльоза Адріатичного моря (до речі, одного з найчистіших у світі). Курортів в Чорногорії може й не надто багато, але всі вони дуже затишні і мають свою родзинку. Найвідоміші – це Будва, Котор, Герцег-Нові, Святий Стефан і Тіват.

Котор – це маленький райський куточок, що оточений барвистою зеленню лісів та витонченістю гірських хребтів. Звивисті, старовинні вулички, древні церкви та храми, занесені до спадщини ЮНЕСКО, площа котів, безліч сувенірних крамничок і симпатичних кав’ярень – саме так описати це, на перший погляд, суворе містечко. А ще тут зосереджена найбільша кількість екскурсій в Чорногорії.

Будва – найвідоміший курорт і епіцентр культурного і розважального життя Чорногорії. Веселощі тут вирують цілодобово.Тут є все: дискотеки, ресторани і бари, казино, спортивні майданчики, тенісні корти. Це місце підходить для любителів активного і веселого відпочинку.

Курорт Герцег-Нові давно прозвали «Ботанічним садом» Чорногорії. Бананові пальми, величезні кактуси, дикі олеандри, великі агави – від кількості зелені просто рябить в очах, хоча в сумі все виглядає дуже і дуже гарно. Курорт ідеально підходить для сімейного відпочинку.

 

Чорногорія, о. Святий Стефан
о. Святий Стефан, Чорногорія

о. Святий Стефан – найдорожчий курорт Чорногорії, так би мовити, для «сильних світу цього». Виділяє курорт ще й те, що він знаходиться на окремому півострові, це як окрема республіка. Ззовні курорт нагадує невелике середньовічне містечко, а от з середини це повністю «нафарширований» сучасною технікою та комфортними номерами відпочинковий комплекс.

 

Тіват – це найбільш сучасний курорт Чорногорії. Тут ви не знайдете старовини, натомість є просторі зручні пляжі і зручна транспортна розв’язка. Інфраструктура в Тівату розвинена добре і з кожним роком стає все кращою. Активне життя кипить в гавані, а кількість рибних ресторанів і кафе задовольнить навіть самих ненаситних.

Клімат

Клімат Чорногорії однозначно припаде до смаку українцям. Тут вогко і тепло біля моря і трохи прохолодніше та свіжіше в горах. Тому, купуючи гарячі путівки в Чорногорію зі Львова, про погоду можна не турбуватися. Адріатичне море прогрівається рано – купатися можна вже з кінця квітня. Купальний сезон остаточно згортається в кінці жовтня.

Розкішні пляжі та кристально чисте море Чорногорії

Чорногорії пляжів з один
Один з пляжів Чорногорії

Пляжі Чорногорії – це щось! По-перше, вони надзвичайно чисті, як і Адріатичне море, що їх омиває. По-друге, ця маленька країна вмістила в собі практично всі види пляжів: дрібний пісок, морська галька і навіть штучні бетонні плити. Загальна протяжність пляжної зони – 73 км! І що приємно, майже всі пляжі розташовані в тихих затишних бухтах, захищених від пронизливих вітрів.

Найкращими вважаються пляжі навколо Будви. Вони пісочно-галькові, подекуди з скелястими ділянками. Причому кожен пляж має свій унікальний відтінок піску та гальки. Одним з наймальовничіших визнано пляж Лучіце (Петровац), а найбільш сонячним – Гуванце. Ну, а найпопулярніший серед туристів – пляж Морген в Будві.


Гарячі тури в Чорногорію зі Львова підійдуть тим, хто любить розмірений відпочинок на лоні природи.