Коли не віриш своїм очам – 8 найфантастичніших пляжів світу

article-info

Літо потихеньку добігає кінця, але, як відомо, останні дні найсолодші. Саме тому ми підготували для вас добірку фантастичних пляжів, які зроблять кінець серпня феєричним. Готові до незвичайної подорожі? Тоді пакуйте валізи, на вас чекає казка.

Пляж Стежка Велетня в Північній Ірландії

Туманний Альбіон завжди славився химерними місцями. От і пляж «Стежка велетня» – фантастичне місце. Він весь вкритий невеликими кам’яними брилами, відполірованими вітром та морем до вигляду ідеальних циліндрів. Звичайно, лежати на такому пляжі не надто комфортно, але це химерне місце ви точно ніколи не забудете, адже в Ірландії всюди живуть легенди.

Харбор-Айленд на Багамах

Як вам ідея поніжитись на справжньому рожевому піску? І це не оптична ілюзія, пісок дійсно має ніжно-рожевий колір. Екзотичних червоних відтінків йому надають крихти коралів, червоного планктону та білого кварцу. Схожий пляж ще є на Криті, але, на нашу думку, цей набагато гарніший.

Пляж Юрського періоду (Англія)

Пляж цікавий тим, що тут досі проводяться розкопки, і не рідко історичні музеї поповнюють свої колекції тутешніми знахідками. Якщо вам пощастить, ви теж знайдете амоніт – древній молюск з оригінальною раковиною. Це найшикарніший сувенір з такого екзотичного місця.

Веселковий пляж в Австралії

А от Веселковий пляж в Австралії дійсно унікальний, його пісок виблискує всіма відтінками райдуги. Зазвичай переважають синьо-фіолетові відтінки, але роздивившись жменю піску під сонцем, можна помітити, що насправді він переливається відразу всіма кольорами спектра. 

Радимо видертись на прибережні скелі – це справді грандіозне видовище, адже весь пляж розмальований химерними кольоровими смугами.

Скляний пляж в США

А от до створення скляного пляжу доклала руку людина. Ще 50 років тому на цьому місці було міське звалище каліфорнійського містечка Форт-Брегг. І скляна галька на пляжі – це ні що інше, як уламки скляного сміття, дбайливо відшліфовані морем. Таке місце дійсно варто побачити, хоча б для того, щоб замислитись про свої вчинки.

Прихований пляж в Мексиці

Потужним авансом для відвідування Прихованого пляжу в Мексиці є те, що він занесений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Пляж поблизу міста Пуерта-Вальярта унікальний за своєю природою. А от незвичайну назву він отримав, завдяки скелястому куполу, який закриває його від сторонніх очей.

Хайамс (Новий Південний Уельс)

А тепер запрошуємо вас на пляж з найбілішим піском у світі, так стверджує Книга рекордів Гіннеса. 

Місцеві жителі стверджують, що пісок на пляжі Хайамс настільки білосніжний, що навіть вночі тут не буває абсолютно темно – пісок відбиває місячне світло (мабуть, це виглядає фантастично!). Здалеку берег Хайамс нагадує цукрову пудру або перший сніг, але точно не пісок. Приїжджайте і переконайтесь!

Пуналуа на Гаваях

Якщо вже згадали про білосніжний пісок, то варто сказати і про найчорніший пляж в світі – Пуналуа на Гаваях. Звичайно, він не настільки унікальний. Є ще знаменитий чорний пляж з вулканічним піском в Ісландії, але там надто холодно, або в Санторіні, але там надто людно. Зате на Пуналуа вам складуть компанію, хіба що черепахи, які зовсім не бояться людей і вільно прогулюються серед відпочиваючих. І вода тут тепла.

Ось такою була наша підбірка найбільш екзотичних пляжів світу. Проведіть останні дні літа яскраво, і до нових зустрічей!