Калейдоскоп розваг в єгипетській Хургаді

article-info
Єгипет, Хургада
Хургада, Єгипет

Якщо ви плануєте добряче розважитись в Хургаді, то ви звернулись за адресою! Це саме те місце, де можна знайти і спробувати практично все! Тож пропонуємо вам короткий екскурс по найбільш багатообіцяючим місцям найяскравішого курорту Єгипту – Хургади. Почнемо з найцікавішого…

Нічні клуби Хургади

PapasBeath клуб
Клуб Papas Beath

Якщо ви вже купили тури в Хургаду зі Львова, то навряд чи будете відсипатись в своєму готелі, тому пропонуємо вам короткий перелік найпопулярніших нічних клубів.

Перший із списку Calipso, про нього, мабуть, чули всі, в будь-якому випадку кожен таксист вас туди підвезе, якщо заблукаєте. Вхід платний, але на суму квитка, ви зможете прикупити пару коктельчиків. Крім дискотеки, тут є цікаві шоу-програми. На другому поверсі працює непоганий ресторан. З мінусів – великий ризик зустріти сусіда по під’їзду, бо аж надто облюбували цей клуб вихідці з СНД.

Популярна пляжна дискотека – це PapasBeath (ПапасБіч). Рекомендуємо спробувати, ніч під відкритим небом, в ритмі запальної східної музики. Повірте, вона подарує особливі емоції. Атмосфера нагадує нічні клуби Ібіци. Працює дискотека весь рік (в холодні місяці натягується тент). Вартість квитка невисока, проте тематичні вечірки, зазвичай, коштують дорожче.

Пінні вечірки проводяться в готелі Алі Баба, як правило, це шоу тут по вівторках, але будьте готові до того, що ціни кусаються.

Незвичайні теми та круті декорації – це все про дискотеку Kalabush (Калабуі). Інтер’єр справжньої східної в’язниці вас точно заінтригує.

Якщо ви поселились в готелі PricessaPalace, вам пощастило, адже дискотека Spaisdisko для постояльців безкоштовна, щоправда, не щодня. Не рідко вечірня програма включає і різноманітні шоу. Ішим туристам також можна потрапити сюди, але вже не безкоштовно. Тут звучить російська, європейська і арабська музика. Працює дискотека з 23:00 до 4:00.

«Sindbad» (Синдбад) – старожил Хургади, знаходиться в готелі Синдбадбіч. Нова назва клубу «Regina». Тут ви зможете потанцювати під відомі європейські хіти. Також в цьому клубі влаштовують шоу та анімаційні програми. Зал не дуже великий, але звучить гарна музика.

Майже всі дискотеки в Хургаді працюють з 00:00 по 6:00. Але стільки часу на танцполі ще ніхто не проводив.

Кафе та ресторани Хургади

Ресторан рибний
Рибний ресторан

Дискотеки, як відомо, забирають багато сил та енергії, тому було б добре знати, де можна підкріпитись.

Гурманам рекомендуємо ресторан Felfela, тут не лише дуже смачна кухня, а й краєвид з вікна приголомшливий. Якщо ви не готові експериментувати з національною кухнею, в ресторані можна замовити звичну європейську.

Чудовий рибний ресторан поруч з GrandHotel приємно вразить вас кількістю витончених страв з морепродуктів. До речі, поруч є кілька китайських ресторанчиків, McDonald`s і PizzaHut, якщо ви раптом не можете жити без бюргерів і кави.

Екскурсії та шоу

Єгипет джип-сафарі в пустелі в
Джип-сафарі в пустелі в Єгипті

Якщо після цього у вас залишаться сили, то рекомендуємо відвідати кілька цікавих екскурсій.

По-перше, ви просто мусите побачити Луксор, таке явище запам’ятається вам на все життя. А от з екзотичних екскурсій вас точно зацікавить відвідування підводного човна Синдбад з його повільним зануренням у морську пучину, царство коралових рифів і риб. Вам випаде унікальна можливість 1,5 години стати справжнім морським мешканцем.

Дуже популярним є джип-сафарі в пустелю. Захід сонця серед піщаних дюн вважається одним з найбільш фантастичних явищ у світі, не прогавте шанс провести ніч в пустелі в компанії справжніх бедуїнів. До того ж тут вас чекають ексклюзивні розваги.

А якщо захочете відчути справжній настрій Сходу, купіть квиток на 3-годинне шоу «Тисяча і одна ніч» (AlfLeilaWaLeila).

Особливої уваги заслуговує вже сам готель «Тисяча і одна ніч», потрапляючи всередину, легко втрачаєш відчуття часу. Обстановка готелю переносить вас з сучасної Хургади до стародавнього Багдаду, «де все спокійно», де є маленькі башти, куполи, розписні стіни, мармур.

А однойменне шоу лише посилює відчуття нереальності того, що відбувається. Араби примудрилися вмістити в шоу всю історію Стародавнього Єгипту, розповісти про сфінксів і фараонів, про Шахеризаду і Синбаду, про килим-літак і гареми. Все це і так вже яскраво і незвично, але коли на сцені з'являються коні і запалюються факели – в залі, що вміщає 2500 чоловік, вже точно ніхто не шкодує про витрачені гроші.


Звичайно, це далеко не всі принади, які пропонує Хургада, але це хороший старт, далі орієнтуйтесь відповідно до своїх смаків і бажань. Гарячі путівки в Хургаду вже чекають на вас, тож гарного вам відпочинку!