Їхати чи не їхати, ось в чому питання. Розкриваємо секрети автобусних турів Європою

article-info
Європою тур автобусний
Автобусний тур Європою

Автобусні тури по Європі створені для тих, хто хоче побачити максимум і витратити мінімум часу та грошей. Ми не кажемо, що вони ідеальні, взяти хоча б сумнозвісні нічні переїзди, але і переваг у такої подорожі вистачає з надлишком. Врешті-решт на кожен товар є свій покупець, і їхати чи не їхати в автобусний тур по Європі зі Львова вирішувати вам. А ми поки постараємось об’єктивно, незамуленим оком бувалого туриста, що стоптав не одну пару кедів на європейських дорогах, подивитись на переваги і недоліки турів по Європі автобусом.

Плюси автобусних турів Європою

Європа казкова
Казкова Європа

Жодних турбот, лише насолода

Автобусний тур Європою – це подорож для лінивих, адже він автоматично звільняє вас від необхідності продумувати маршрут, купувати квитки, бронювати готель. Лишається лише насолода нових відкриттів та кулінарних дегустацій. Крім того, треба бути досить досвідченим туристом, щоб спланувати свою подорож настільки ж продумано, як це роблять турфірми, маршрути яких відшліфовані сотнями поїздок і життєвих ситуацій в дорозі. Крім того, подорожуючи автобусом, ви практично не відчуєте мовного бар’єру, ваш супроводжуючий дбайливо передаватиме вас в руки екскурсовода і навпаки.

Копійка гривню береже

Автобусні тури зі Львова в Європу – один з найдешевших видів туристичного відпочинку. За якихось 200-400Є ви матимете змогу побачити кілька популярних країн, ще й за перевезення та житло заплатите. Такі подорожі підійдуть тим, хто має не надто тугий гаманець, але хоче побачити світ. А певні категорії турів дозволяють цілком пристойно поєднувати насичену екскурсійну програму з пляжним відпочинком.

Прага готична
Готична Прага

Все в одному флаконі

За якихось 7 днів ви побачите музичний Відень з його знаменитою оперою і смачними тістечками, казковий Страсбург, де кожен будиночок так і проситься стати фотографією на пам'ять. Заглянете в чарівний Париж з його дивовижними парками і музеями і в Амстердам з еротичним червоним кварталом і вітряними млинами. А діловий Брюссель, весь центр якого вміщується на одній площі "Grand - Place", з апетитними ресторанами, дорогими магазинами і відомим Менкеном Пісом. А готична Прага, зі своїм відмінним пивом, величавий Дрезден і його унікальна галерея. Та фантазії не вистачить, щоб все перерахувати.

Ну, а тепер про неприємне, адже мінуси є у всіх видів подорожей.

Мінуси автобусних турів Європою

Переїзд в нічний автобусі
Нічний переїзд в автобусі

Нічні переїзди і ще раз нічні переїзди

Основний мінус турів по Європі автобусом – це хронічний недосип та набряклі ноги. Приготуйтесь до того, що досить велику частку подорожі, ви проведете на колесах, а в деяких турах навіть спати будете в автобусі, якщо подорож передбачатиме нічні переїзди. Яким би комфортним не був автобус, скажемо правду, приємного в цьому мало.

Порада: не пошкодуйте грошей на спеціальну подушку, повірте, ви не раз подякуєте за те, що взяли її з собою і ще прихопіть невеличку ковдру, навіть літні ночі іноді бувають холодними.

Меганасичений графік і ознайомча програма

Насичена екскурсійна програма – це одночасно і плюс, і мінус автобусного туру по Європі. Як відомо, час – поняття не гумове і не може розтягуватись до безкінечності, саме тому на кожну країну відведено не так вже й багато годин. Змиріться з тим, що оглянути абсолютно все і наповну насолодитись атмосферою міста, ви, швидше за все, не встигнете. Такі тури найчастіше називають ознайомчими, такими, що дозволяють окреслити маршрут подорожі на майбутнє.

Місту по прогулянка європейському
Прогулянка по європейському місту

Порада. Намагайтесь обирати автобусний тур в Європу, який включає мінімум країн і дозволяє побути в тому чи іншому місті 1,5-2 дні. Не записуйтесь на всі екскурсії підряд, як відомо, за двома зайцями побіжиш – жодного не впіймаєш. Ставтесь до вибору екскурсій виважено, звичайно, всі вони спокусливі, але іноді проста некваплива прогулянка по місту набагато приємніша за естафету на чолі з екскурсоводом.

Крок вліво, крок вправо

Вибір саме автобусного туру певною мірою означає, що ви буде прив’язані до цього виду транспорту, тобто будете підкорятись графіку прибуття і відправлення автобуса. І саме тут діє правило про те, що «семеро одного не чекають», якщо ви запізнитесь, то до наступної зупинки будете добиратись самостійно, за власний кошт.

Порада. Гуляючи, відведіть собі мінімум годину часу на повернення до автобуса. Якщо ви боїтесь загубитись у незнайомому місті, скористайтесь старим прийомом туристів: на своєму шляху запам’ятовуйте незвичайні елементи архітектури: фасади, вивіски, ліпнину тощо. Це допоможе вам легко повернутися назад.


Отже, як ми вже казали: їхати чи не їхати в автобусні тури по Європі зі Львова вирішувати виключно вам, а ми наостанок хочемо розповісти про жартівливий вступ до путівного листа однієї з туртурфірм «Якщо ваш зріст, більше 195см, ваш вік більше 70 років, ви страждаєте безсонням і вас нудить в дорозі, можливо, автобусні тури не для вас…». А вам ми бажаємо всього найкращого, частіше подорожуйте і посміхайтесь.