Як забронювати тур за найдешевшою ціною?

article-info
Як забронювати тур за найдешевшою ціною?
Як забронювати тур за найдешевшою ціною?


Літо добігає до свого логічного завершення, а Ви ще навіть не думали про відпочинок? Тоді саме зараз, в серпні, слушний момент подумати про омріяну відпустку за помірною ціною.

Дуже багато людей не до кінця розуміють, що саме означає поняття “гарячий тур”. Спробуємо трішки роз”яснити що це таке і як воно працює.

1. Тури за найдешевшими цінами і справді вважаються гарячими, але “горіти” реально тур може за декілька днів чи тиждень до виїзду/вильоту. Якщо Вам у туристичній фірмі позиціонують за місяць чи навіть за 3 тижні до вильоту тур як гарячий, тоді серйозно задумайтесь над чесністю такого менеджера. Винятком може бути момент - коли за місяць до вильоту на бажану дату справді залишається мало місць на літак, тоді про це менеджер зобов”язаний Вас попередити, але всеодно такий тур не є гарячим.

2. Якщо Ви бачите позначку “гарячий тур” і справді налаштовані на його покупку, то не зволікайте, адже крім Вас його бачить ціла Україна і ймовірність того, що він чекатиме саме на Вас зменшується з кожною хвилиною.

3. Якщо Ви читали попередню нашу статтю, то тут також є ще один аргумент - скільки операторів - стільки і цін. Великі турфірми працюють з надзвичайно великою кількістю операторів і ймовірність того, що Вам знайдуть найнижчу ціну найвища при купівлі туру в широковідомих туристичних агенціях, таких, як “Поїхали з нами”.

4. Також останнє - важливо реально оцінювати свої можливості. Якщо Ваш цьогорічний бюджет не дозволяє Вам цього року поїхати в 5* і все включено, то менеджер не дістане Вам неймовірної ціни, як би довго Ви його про це не просили. Якщо все ж маєте якісь рамки, то назвіть їх менеджерові і він врахує усі ваші побажання і порадить те, що є найреальнішим.

Отже, довіряйте тільки найкращим свій відпочинок! Тоді оптимальна ціна і гарний відпочинок Вам гарантований.

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"