Як перетворити мінімум фінансів у максимальний відпочинок

article-info
Як перетворити мінімум фінансів у максимальний відпочинок
Як перетворити мінімум фінансів у максимальний відпочинок


Сьогодні поговоримо про те, що турбує усіх, як зекономити на подорожі. 

З перших речень цієї статті, можливо, здивую, але зекономити на доброму і якісному відпочинку - неможливо. Але є одна порада - можна розрахувати свої фінанси і взяти подорож, яка буде “по кишені”. Якщо подорожуєш самостійно, то бюджет розрахувати - нереально, адже під час мандрівки може виникнути багато незапланованих ситуацій, з яким опиняєшся наодинці. Тому перший варіант економії - це купівля туристичної подорожі в турфірмі, яка турбуватиметься про Вас протягом цілої подорожі і у випадку непередбачуваних моментів - фірма і оператор старатимуться вирішити ситуацію “найбезболіснішим” способом. Це надзвичайно важливий аспект подорожі, а особливо в іншій країні. 

Другий варіант - розраховувати реально свій бюджет. Про що йде мова - коли бюджет 400 доларів на 2х, то в Туреччину на 10 днів і щоб усе включено і на першій береговій лінії і щоб територія була гарна і тд… тоді це нереально, і мрії про 5* відпочинок зі сльозами на очах відкладаються до ліпших часів. Перед покупкою туру - промоніторте ціни, порадьтесь з менеджерами турфірм, що вони можуть запропонувати. Відпочинок, який ми чекаємо рік не може бути зіпсованим тарганами в готелі чи надто галасливими сусідами в сусідньому номері. Відпочинок - це стан, коли ти повністю розслабляєшся, а це нереально, коли є зовнішні подразники. Якщо бюджет невеликий, то краще поїхати, наприклад, у Болгарію, бути там “паном” і могти дозволити собі все: жити в гарному готелі, на першій лінії, їздити на екскурсії, в аквапарки, харчуватись кожного дня в іншому ресторані... і ще залишаться гроші. Будьте об’єктивними до себе - золоте правило вдалого відпочинку.

Третє - прислухайтесь до порад. Якщо менеджер стверджує, що дешевше буде взяти пакетний тур з харчуванням, то, якщо фінансова частина для Вас є важливою, краще прислухатись і не витрачати потім в два рази більше грошей і навпаки. 

На останок - найважливіше - ми були майже у всіх курортних зонах, ми знаємо як там, ми бачили все на власні очі - готелі, місцевість, людей, контингент і атмосферу. Ми працюємо, щоб Ви до нас повертались і довіряли свій відпочинок.

Тому, працюйте тільки з професіоналами!

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"