Як не схибити з відпочинком в Єгипті?

article-info
Єгипет в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

«Відпочинок в Єгипті зі Львова» – чи не найпопулярніший з сучасних запитів, причому він майже не залежить від сезону. А все тому, що погано відпочити в Єгипті просто неможливо. Головна фішка в тому, щоб знати, який саме відпочинок вам потрібен.

Єгипет багатоликий і різноманітний, ви точно знайдете тут щось своє: розкішні пляжі, безліч можливостей для дайвінгу, морських прогулянок. Просто мегавеликий вибір екскурсій до історичних місцях, знаменитих пірамід, по Нілу, в Сахару, Лівійську або Аравійську пустелі. Екстремальні джип-сафарі і пірнання з аквалангом, подорож по Нілу на 3-4 дні і ще безліч цікавих заходів.Додайте до цього той факт, що тури в Єгипет за ціною зовсім не дорогі – і ви отримаєте ідеальний курорт!

Пляжний відпочинок в Єгипті: гарячі путівки і не лише

Якщо для ідеальної відпустки вам потрібно лише море, пісок і багато-багато сонця, обирайте між Хургадою, Ель Гуна і Шарм-Ель-Шейхом.

Хургада

Хургада в відпочинок
Відпочинок в Хургаді

Найкрутіша і найрозвиненіша інфраструктура Єгипту в Хургаді, звичайно, їй на п’яти вже давно наступає Шарм-Ель-Шейх, але ми зараз не про це. В Хургаді ще є гігантські пляжі і практично безмежні можливості для дайвінгу. Навіть, якщо ви ніколи не пірнали з аквалангом, саме час навчитися.

Ель-Гуна

Ель-Гуна в відпочинок
Відпочинок в Ель-Гуні

Абсолютно тихий, спокійний райський куточок, ще не розвіданий туристами з колишнього СНД, а тому ще більш привабливий. Тут немає готелів, замість них симпатичні котеджні будиночки. Любителів сонячних ванн порадує велика кількість розкішних пляжів, красивих бухт і лагун.

Шарм-ель-шейх

Шарм-ель-Шейх в відпочинок
Відпочинок в Шарм-ель-Шейху

Справжню молодіжну тусовку пропонує, звичайно ж, Шарм-ель-шейх. Хочете відтягнутись і відпочити на рік вперед тоді, обираючи гарячі путівки зі Львова в Єгипет, не забудьте Шарм ель шейх.

А ще в світлий час доби тут можна зайнятись віндсерфінгом, кайтсерфінгом, снорклингом, підводним полюванням, коротше кажучи, всім, що пов’язано з водою і драйвом. Особливо радимо дайвінг, адже коралових рифів тут більше, ніж піску.

Єгипет: тури для інтелектуального відпочинку

Піраміди єгипетські
Єгипетські піраміди

Якщо ваш допитливий розум просто не дозволяє вам спокійно лежати на пляжі, обирайте одну з безлічі екскурсійних програм. Рекомендуємо, для початку, придивитись до Каїра та Александрії, і звичайно ж знаменита долина Гізи, який же Єгипет без знаменитих пірамід і Сфінкса. Не відмовляйтесь від екскурсій в долину Нілу, на гору Синай, відвідайте прилеглі пустелі, різноманітні морські прогулянки і круїзи.

Якщо ви відпочиваєте на узбережжі, обов’язковим пунктом відвідин, окрім Каїру, є знаменитий Луксорський храм, Карнакський храмовий комплекс, Долина царів і Долина цариць в Луксорі і Абу-Сімбел.

А ще в Єгипті існує особливий вид екскурсій – морські, наприклад, огляд унікального коралового заповідника в Ель-Гуна, подорож на човні з прозорим дном, подорож на острів Утопія і так далі, список, насправді, довжелезний.


Висновок: який би відпочинок в Єгипті ви для себе не обрали, все залежить лише від ліміту вашої банківської картки та ваших індивідуальних вподобань для майбутнього дозвілля. Тут є все чого лише душа забажає! Гарного вам відпочинку і яскравих вражень!