Іскія - найбільший острів у Неаполітанському затоці

article-info

Іскія, найбільший острів у Неаполітанському затоці, розташований в 40 км від Неаполя і в 7 км від континенту. Територіально Искія ділиться на кілька районів: Іскія, Барано, Казаміччіола, Форіо, Лакко-Амено і Серрара. Головна гордість - термальні парки, які зобов'язані своєю славою бруду. Ця субстанція, що володіє цілющими властивостями, здатна омолодити, зняти стрес і втому без будь-яких ліків і процедур.

Пам'ятки: Оглядова екскурсія по острову на автобусі, екскурсія навколо острова на судні «Каліпсо», острів Капрі, Помпеї - Везувій, Амальфі - Сорренто - Равелло, Неаполь, острів Прочида (оглядова екскурсія по острову на триколісних мікротаксі), фольклорний вечір, міні-круїз Амальфі - Позітано, прогулянка Кампаньяно-Піано-Лігурії-Торрі (прогулянка і пікнік на пагорбі на висоті 350 метрів над рівнем моря), риболовля, фольклорний вечір на човні, фольклорний вечір у таверні.

Верхова їзда, вітрильний спорт, віндсерфінг, підводне плавання. На острові є футбольні поля, тенісні корти, майданчики для гри в баскетбол, волейбол і гандбол, а також численні ресторани, бари, таверни, нічні клуби та дискотеки. Уздовж узбережжя побудовано більше сотні дайв- центрів, прокладені кінні маршрути, діють близько 60 центрів і шкіл кінного туризму і гольф -клуби.

Марина-деі- Маронті - найдовший піщаний пляж на острові (аж 3 км). До нього найзручніше добиратися на морському таксі з порту Сант-Анжело. Пляж також славиться своїми термальними джерелами і цілющими грязями.

А біля підніжжя гори Епомео знаходиться інший популярний пляж Цітара-Біч. Клімат м'який субтропічний середземноморський. Найбільш сприятливий час для відвідин острова - з початку квітня по кінець жовтня.