Готелі Хайнань: на що звернути увагу?

article-info

Хайнань – один з найпопулярніших пляжних курортів Китаю. Курортним центром острова є місто Санья (Саньяван), на південному узбережжі. Воно розділено три туристичні бухти: Ялунване, Дадунхаї, Саньяван.

Про туристичні центри в двох словах

Ялунване – найбільш дорога бухта: 5-зірковий, білосніжний пляж, коралові рифи (так, в Китаї вони теж є), мальовничі гори, вкриті екзотичним лісом. Саме тут сконцентровані найбільш дорогі готелі на Хайнань з приватними пляжами та максимально різнопланова розважальна програма.

А от в Дадунхаї найвеселіше. Життя вирує тут без перерви на сон. В бухті безліч ресторанів, барів, дискотек та нічних клубів. Пляжі муніципальні, лежаки коштують недорого.

Дадунхаї люблять серфінгісти за хорошу стабільну хвилю.

Саньяван – наймолодший курорт на острові, але він активно розвивається, і тут найбільша кількість різнопланових готелів. Додайте до цього кінематографічні пейзажі та цілющі термальні джерела і Саньяван легко стане оптимальним місцем для відпочинку.

Готелі на Хайнань

На острові Хайнань вистачає і готелів всесвітньовідомих мереж, як от Sheraton, Hilton, і місцевих локальних мереж, і маленьких приватних, майже домашніх готелів. Як завжди все буде залежати від ваших уподобань. Основна відмінність між цими варіантами – це вартість проживання і наявність англомовного персоналу.

У всіх готелів на Хайнань є спільні риси. Наприклад, всі без виключення номери двомісні і ціна номера суттєво різниться залежно від кількості постояльців. У вартість проживання завжди включено сніданок, однак більшість готелів лише цим і обмежується. Напівпансіон, повний пансіон і «все включено» зустрічається набагато рідше. Однак навколо готельних комплексів є багато недорогих кафе.

Майже кожен готель на Хайнань має велику територію з басейном, парком і всіма необхідними туристу благами. Виключення можна знайти хіба в бухті Дадунхаї, бо там невелика територія не дозволяє готелям розгорнутись на повну.

Королівський розмах стосується і пляжів. Кожен готельний комплекс має свій шматок  пляжу. Причому сторонні на його територію потрапити не можуть, а от для постояльців всі блага пляжного відпочинку безкоштовні.

На Хайнані дуже багато готелів сімейного типу з неглибокими басейнами, дитячим меню, ігровими кімнатами та послугами няні (останнє варто уточнити заздалегідь). Ми б радили. Horizon Resort 5 *, Howard Johnson Resort Sanya Bay 5 *, Intime Resort 5 *, Ocean Sonic Resort Sanya 5 *.

Територіально найбільш комфортна для сімейного відпочинку бухта Ялунвань. Вона максимально усамітнена та спокійна, а про місцеві готелі лише позитивні відгуки туристів Intime Resort 5 *, South China 4 *, Pearl River Garden 4 *, Linda 4 *.

Санья люблять за великий вибір недорогих, але цілком пристойних готелів на Хайнань. Ми можемо порадити Tianfuyuan Resort 5 *, Palm Beach resort 4 *, Days hotel & suites Sanya resort 5 *.

Ексклюзивні готелі на Хайнань скупчились в бухті Ялунвань.

Якщо ви плануєте поєднати відпочинок на Хайнань з оздоровленням, радимо придивитись до готелів Sanya Pearl River Nantian Resort & Spa 5 * (саме в ньому знаходиться медичний центр «Сад Довголіття»), Crowne Plaza або Horizon Resort 5 * (поруч медичний центр «Тайці»). Загалом, всі оздоровчі клініки на острові надають безкоштовний трансфер до вашого готелю.

Хайнань – місце, яке варто відвідати! Це чудове море, сонце, пляжі, хороший сервіс та екзотика. Відкрийте свій Хайнань! Ласкаво просимо!