Гід по погоді іспанського узбережжя

article-info

Іспанія розкинулась одразу в 4 кліматичних поясах. Причому місцева погода вважається однією з найстабільніших в Європі. Жодних тобі неприємних сюрпризів. Сьогодні нас найбільше цікавить середземноморський пояс, адже там знаходяться всі морські курорти Іспанії.

Погода на узбережжі Іспанії

На узбережжі погодою править океан. Тут завжди все помірно: помірно тепло влітку і помірно холодно взимку. До речі, зими тут теплі і вологі.

Пляжний сезон на іспанському узбережжі стартує в травні. Спека в Іспанії повільно набирає оберти. В кінці червня стовпчик термометра показує всього лиш +26С. По-справжньому ж тепле море в Іспанії буває в середині літа. В цей час на узбережжі панує сонце і спека, повітря прогрівається до +32С. До кінця серпня температура води поступово знижується, проте повітря, як і колись прогрівається до 30С.

Оксамитовий сезон в Іспанії, як і скрізь, починається у вересні. В цей період температура повітря знову повертається до позначки +26С, а може ще досить тепле – цілих +23С. На узбережжі курортний сезон триває аж до листопада, але вже з жовтня починає серйозно дощити.

А от листопад геть не підходить для комфортного відпочинку. Стає ще холодніше. Панує вітряна та сира погода. Стовпчик термометра не піднімається вище +17С.

Погода в Іспанії взимку

Взимку погода в Іспанії знову стабілізується. Стихають вітри і припиняється дощ. На південному узбережжі середньодобова температура становить близько +14С. Січень – найхолодніший місяць в Іспанії, в цей період не рідко фіксуються сильні заморозки. А от погода в лютому в Іспанії найбільш примхлива: сонячні теплі дні легко змінюються затяжними дощами та шквальним вітром.

Коли краще їхати на відпочинок в Іспанію?

Туристичний сезон в Іспанії – річ безперервна, туристів тут повно завжди. Якщо ж мова йде про пляжний відпочинок, то краще приїжджати в травні-червні або у вересні. В липні та серпні на іспанських пляжах яблуку немає, де впасти.

На Канарські острови можна приїжджати будь-коли, навіть взимку температура води не менше 20С. Але ми радимо вересень. В цей час вже спадає спека, і ви зможете не лише відпочити на узбережжі, а й погуляти по джунглях. Для любителів природи ідеально підійде відпочинок на Майорці, який також доступний весь рік.

Щоб відпочити на пляжах Балеарських островів, краще їхати в травні або червні. Пізніше починається затяжний сезон дощів. Ібіца актуальна в кінці весни або на початку осені.

Якщо основна ваша ціль – туристичний відпочинок в Іспанії, радимо їхати в міжсезоння, тобто весною або восени. Температура повітря максимально комфортна, а кількість туристів (відповідно і черги) суттєво зменшується. А всі історичні пам'ятки Мадрида, Леона, Каталонії, Андалусії, Сан-Себастьяна і інших старовинних міст Іспанії відкриті для туристів весь рік.

В Іспанії дуже колоритні фестивалі, тому якщо вас цікавить саме культурна сторона життя країни, є сенс підлаштувати відпустку під один з них. Період карнавалів починається з лютого і триває до кінця березня. Наймасовіші паради проходять в Таррагоні, Кадисі та Санта-Крус-де-Тенеріфе. А якщо ваш улюблений фестиваль – це шопінг, то приїжджайте в липні або в середині січня, саме в цей час в Іспанії стартують розпродажі.

Ми допоможемо організувати казкову відпустку в Іспанії, коли і де ви захочете. Звертайтесь, сонячна та галаслива Іспанія кличе в гості!