Гарячі тури в Грецію – краще 100 разів побачити!

article-info
Греції в відпочинок
Відпочинок в Греції

Стародавня Еллада ... Колиска Олімпійських ігор і античних міфів... Скільки прекрасних легенд і безцінних історико-культурних пам'яток залишила нам цивілізація філософів і поетів! Тому питання: купувати чи не купувати гарячі путівки в Грецію, взагалі не має виникати. Тут є на що подивитись, що посмакувати і де добре відпочити.

Курорти Греції

Греція, Крит
Крит, Греція

Власне, Греція була створена для того, щоб стати першокласним курортом, для цього у неї є всі необхідні задатки: чудове море, розкішні пляжі, купа пам’яток, дбайливо збережених для прийдешніх поколінь, розвинута інфраструктура, де готові виконати практичнобудь-яке ваше бажання.

Щоб розповісти про всі курорти Греції треба ну дуже багато часу, тому з вашого дозволу ми зупинимось лише на тих, де гарячі путівки зі Львова в Грецію особливо популярні.

 

Пелопонес

Пелопонес – мабуть, один з найвідоміших курортів Греції. Хоча, це навіть не курорт, а своєрідний склад старожитностей. Сюди приїжджають любителі старовини, адже Пелопонесіоживають легенди: 12 подвигів Геракла, перегони на колісницях, оракули, що вміли віщувати майбутнє (щоправда не завжди хороше).

Але не думайте, що відпочивати тут немає де. Парочка хороших пляжів(кращих в Європі) та кілька більш, ніж достойних готелів знайдеться.

Крит

Один з рекордсменів по кількості гарячих путівок в Грецію зі Львова – це півострів Крит. Колиска олімпійських богів та прилисток для міфічного Мінотавра. Однак, повернемось до більш приземлених і меркантильних тем – поговоримо про якість та вартість відпочинку.

Півострів має 4 великі курортні зони: Лассіті, Ретімно, Ханья і Іракліон. Вони охоплюють практично весь ціновий діапазон і спектр розваг: Лассіті – оптимальний вибір для людей з необмеженим бюджетом; Ретімно – рай для закоханих парочок та родин з маленькими дітьми; Ханья – розкішна природа і затишні бухти, Іракліон – молодіжний відпочинок, що порадує різноманіттям розваг та хорошої музики.

Корфу

 

Корфу – один з найпрекрасніших грецьких островів, зелений оазис, вкритий лісами та горами. Ту панує тиха і романтична атмосфера, можливо, саме тому Корфу називають «маленькою Італією». Він ідеально підійде для сімейного відпочинку або романтичної відпустки для двох.

Греція, Санторіні
Санторіні, Греція

 

Родос

У Родоса є багато поетичних назв «Острів троянд», «острів лицарів», «долина екзотичних метеликів», він щорічно забезпечує країну туристами спраглими до пригод та старовини. Курорт і справді дуже гарний з його самобутньою архітектурою, що поєднала в собі риси християнства і мусульманської віри, кам’яними площами, затишними парками.

А ще Родос – це дорогі комфортні готелі, бездоганні пляжі, величезна індустрія розваг на будь-який смак і водночас можливість відпочити від людського натовпу в затишних усамітнених бухтах. Туристичні путівки в Грецію саме на цей курорт завжди залишають по собі гарні враження.

Халкідіки

Якщо ви купуєте туристичні путівки в Грецію, щоб добре розважитись, тоді вам потрібно звернути увагу на Халкідіки. По-перше, тут найбільша грецька нічна тусовка, по-друге, кілька кілометрів бездоганних у всіх відношеннях пляжів. Крім того, курорт пропонує практично всі види готелів: від 5ти зіркових до найбільш бюджетних варіантів.

Санторіні

Санторіні називають загубленою Атлантидою і, мабуть в цьому є якась істина, бо такі неймовірні пейзажі і контрасти барв здаються неземними. Унікальні різнокольорові пляжі (червоні, чорні, білі), дещо химерні вулканічні пейзажі, могутні скелі, мальовничі міста і села на вершечках схилів. А ще про захід сонця в Санторіні ходять справжні легенди! Гарячі тури зі Львова в Грецію, в Санторіні, найчастіше купують закохані пари та молодята, що й не дивно, адже такий відпочинок запам’ятається на все життя.

Пляжі Греції

Греції з пляжів один
Один з пляжів Греції

Більшість туристів купують гарячі тури в Грецію зі Львова, щоб вдало поєднати якісний пляжний відпочинок з цікавими екскурсіями. На це є вагомі підстави, адже пляжі в Греції дійсно розкішні і це не залежить від курорту чи готелю, адже тут лише з блакитним прапорцем нараховується близько 400 пляжів, а скільки таких, які трішки не дотягнули до цієї престижної відзнаки?До того ж не забуваємо про гордість Греції – пляжі з білим піском. Такий ви можете знайти на відомому пляжі Paradise на о. Кос.

Але, якщо вже обирати фаворита, то це однозначно буде Крит. Пляжі тут просто неперевершені, мало того, вони тут унікальні. Чого лише вартий пляж Елафонісос з його рожевим піском або Балос, біля берегів якого зливаються одразу три моря, створюючи шаленство морських барв.

Екзотикою може похизуватись і Санторіні. Тут є пляж Камарі з унікальним чорним вулканічним піском (зовсім як в Ісландії, тільки ближче і дешевше), а ще пляж з червоним піском.

Звичайно в Греції є і більш класичні пляжі.У десятку кращих входять: «Егремні» (Лефкада), «Міртос» (Кефалонія), «Фінікас» (ПаноКуфонісі).

Особливо хочеться виділити пляж Ладіко, захований у затишній бухті з дрібним піском і пронизливо аквамариновим морем.

Екскурсії в Греції

Греція, Дельфи
Дельфи, Греція

Задавати питання: «Що можна подивитись в Греції?» недоречно, краще перефразувати його так: «Як обрати щось серед такої кількості цікавих памяток?»

Найперше, що ви маєте побачити – це Афіни з їхнім легендарним Акрополем і унікальним зібранням античних пам’яток. Далі варто відвідати найбільший в Греції амфітеатр Епідавр, що знаходиться в Арголиді поруч з Афінами.

На півночі вас чекають загадкові Дельфи, де за легендами могутній Оракул віщував майбутнє всім бажаючим. Поруч не менш легендарні Фіви та їх монастирі Метеори.

Не оминіть увагою містичне місто-привид Містрас, хоча містичних місць в Греції вистачає. Всесвітньо відомий лабіринт Мінотавра на о. Крит, печера Апокаліпсису на о. Патмос, палац Великих магістрів на Родосі.


Гарячі путівки в Грецію зі Львова подарують вам незабутню подорож у минуле та приємний розслаблюючий відпочинок на королівських пляжах. Одне можемо сказати точно: ви неодмінно захочете повернутись сюди знов!