Феєричні вечірки на Хелловін: ми знаємо, куди поїхати!

article-info

Невпинно насувається Хелловін і нам хочеться відзначити це моторошне свято в якійсь особливій атмосфері… А вам? Якщо так, вирушаймо найбільш химерними закутками світу у пошуках відповідних мурашок під шкірою…

Але для початку про саме свято. Хелловін прийнято вважати американським святом, але це не зовсім так. Його праобразом був Кельтський Самайн – свято завершення літа, яке святкували шотландці та ірландці. Вони ж і привезли його на новий континент.

З приходом християнства Самайн «демонізували», а потім він взагалі злився з католицьким святом – Днем всіх святих (All Hallows-Even). Так утворився гібрид – Хелловін, який поширився світом, і в кожній країні святкується по-своєму.

1. Румунія

Почнемо з найпередбачуванішого варіанту. Де ще святкувати найбільш моторошне свято року, як не на батьківщині всіх вампірів? Найбільш яскраві вечірки проводяться, звичайно, в замку легендарного графа Дракули – замку Бран. Коли і як відбуватиметься головна вечірка можна дізнатися на сайті замку, там же можна купити квиточки на цю та інші події.

2. Чехія

В Чехії своєрідне сприйняття Хелловіну – тут він перетворився радше на дитяче свято. Для малечі влаштовуються карнавали, шиються костюми, проводяться цікаві майстер-класи та інші розважальні заходи. А ще до Хеловіну готують спеціальну випічку – печиво «пальці чаклунки». Хоча заради справедливості варто сказати, що існує  непогана «доросла» програма, наприклад, грандіозна щорічна вечірка Bloody Sexy Halloween.

3. Італія

В Італії ж Хелловін святкують з розмахом і зі всіма відповідними атрибутами: гарбузи визирають з кожного закутка, у вікнах миготять вогники та звисає павутина. Кожен бар чи паб, який себе хоч трошки поважає, організовує тематичну вечірку. Тож, якщо хочете відсвяткувати Хелловін весело, драйвово і з нереальною кількістю алкоголю, вам пряма дорога в Італію.

До речі, в Італії для Хелловіну готують спеціальну випічку «хліб мертвих», його зазвичай готують з перетертого в крихту печива савоярді, хоча варіанти рецептів можуть сильно різнитися залежно від регіону, але варіації для Італії – норма.

4. Німеччина

Хелловін в Німеччині – це суцільна костюмована вечірка, причому чим яскравіший костюм та реалістичніший мейкап, тим більша тобі шана, а якщо ти ще й будинок прикрасиш за всіма канонами, то будеш майже легендою до наступного святкування! Німці отримують справжнісінький кайф від цієї всієї хелловінської атрибутики.

Одне з найяскравіших щорічних святкувань проводиться в Burg Frankenstein — замку Франкенштейна, недалеко від міста Дармштадт. Це свято недавно відмітило свою 40-річну річницю!

5. Ірландія

Як тут не згадати Ірландію, адже Самайн саме звідти. До Хелловіну ірландці підходять відповідально: прикрашають все, навіть школи, супермаркети та автобусні зупинки. Костюми та страхітливий макіяж – неодмінний атрибут цього дня, без якого просто непристойно з’являтися на вулиці.

Ще до Хелловіну в Ірландії готується цілий список святкових страв: яблука в карамельній глазурі, гарбузовий пиріг і головна страва – бамбрек-святковий – ірландський хліб з величезною кількістю родзинок.

Хелловінську вечірку в Ірландії знайти простіше простого, бо вони скрізь! Даємо наводку – найяскравіші святкування в Дубліні.

Ну і кілька моторошних бонусів наостанок, все ж таки Хеловін – одне з наймістичніших свят року. Тож якщо ви хочете не яскравих запальних вечірок, а по-справжньому напруженої атмосфери, від якої мороз по шкірі, радимо поїхати.

Шаліндре, Франція

Містечко Шаліндре отримало прізвисько «Європейський Салем» за найбільш активне переслідування «відьом» у ХVI ст. Це без перебільшення був епіцентр полювань у всій Франції. В наш час у містечку проводиться вже легендарний фестиваль відьом.

Стоунхендж, Англія

Важко знайти більш містичне та загадкове місце за англійський Стоунхендж. Ідеальне місце для зустрічі Хелловіна, адже древні кельти вірили, що в цю ніч межа між світом живих та світом мертвих стає неймовірно тонкою і трапитись може різне, особливо в таких енергетично сильних місцях, як це коло каменів.

Замовляйте тури на Хелловін та святкуйте максимально яскраво! Чекаємо на вашу бронь!