Відпочинок в Єгипті взимку

article-info

Єгипет - країна, відома своєю красою, величчю і багатою історією. Захоплюючі пляжі, величні храми та піраміди, красиві краєвиди та відмінний сервіс - все це чекає на тих, хто відвідає Єгипет взимку.

Зимовий відпочинок в Єгипті - це чудова можливість втекти від холодів та насолодитися теплим морем, яке залишається теплим упродовж усього року. Температура повітря взимку коливається від 20 до 28 градусів за Цельсієм, що робить Єгипет привабливим місцем для відпочинку взимку.

Одним з найбільш популярних курортів в Єгипті є Хургада. Хургада пропонує безліч готелів з усіма можливими зручностями, такими як водні гірки, ресторани з місцевою та світовою кухнею, басейни, SPA-салони та магазини з сувенірами. Багато готелів мають приватні пляжі з пісчаним покриттям, де відвідувачі можуть насолоджуватися теплим Середземним морем. Також у Хургаді є багато місць для дайвінгу, зокрема коралові рифи, які є домом для багатьох видів морської фауни.

Ще одним популярним курортом в Єгипті є Шарм-ель-Шейх. Шарм-ель-Шейх пропонує безліч можливостей для відпочинку, включаючи дайвінг та сноркелінг, вітрильний спорт, екскурсії по пустелі та багато іншого. Також тут можна відвідати музеї, храми та інші історичні пам'ятки культури.

Детальніше
Sunny Days Resort Spa & Aqua Park 4*

52455грн.

Sunny Days Resort Spa & Aqua Park 4* - неймовірний готель на узбережжі Червоного моря, що працює за системою all-inclusive. Головною особливістю готелю є те, що він оточений з трьох сторін морем. А поруч знаходиться один із найкращих коралових рифів в Хургаді.