Для чого мені йти в ТУРАГЕНСТВО, якщо я САМ ВСЕ МОЖУ ОРГАНІЗУВАТИ!

article-info
Для чого мені йти в ТУРАГЕНСТВО, якщо я САМ ВСЕ МОЖУ ОРГАНІЗУВАТИ!
Для чого мені йти в ТУРАГЕНСТВО, якщо я САМ ВСЕ МОЖУ ОРГАНІЗУВАТИ!


Сучасний світ наповнений новітніми технологіями і є повно можливостей, які дозволяють самому обрати собі готель і знайти трансфер – ТОДІ ДЛЯ ЧОГО МЕНІ ТРАТИТИ ГРОШІ І КОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ТУРИСТИЧНИХ АГЕНСТВ?

Ми постараємось Вам пояснити і навести аргументи, які спонукатимуть користуватись послугами «Поїхали з нами».

1. Менеджер в якого Ви бронюєте готель у більшості випадків там вже побував і може розказати свої враження «з перших вуст». На противагу подають сайти – booking, tophotels I tripadvisor. Звичайно! Перечитати 100 відгуків можна, на кожному з цих сайтів, але ми не знаємо що саме керувало людиною і з яким настроєм вона сіла писати як позитивні так і негативні відгуки. Усі люди відрізняються – когось завищене почуття перфекціонізму, а в когось навпаки, і немає жодної гарантії, що після відвідин готелю Ваші очікування хоч на 20% співпадатимуть з відгуками.

2. Менеджер знає чого Ви хочете і може знайти для Вас саме те, що Ви шукали за оптимальною для Вас ціною. Знову з’являється опозиція - я найліпше знаю, що мені потрібно! Погоджуємось! Але! У випадку відвідин курорту чи країни вперше Ви зустрінетесь із масою різних районів для проживання, почитаєте в інтернеті про це і Ваш мозок не зможе згенерувати жодного рішення, адже УСІ курортні райони відповідатимуть Вашим побажанням. Тут на допомогу приходить менеджер з туризму, який на 100% знає де краще відпочити з дітками, а де порозважатись молоді, де літнім людям відчути спокій і де молодим парам знайти купу екскурсій і розваг.

3. Ціна. Це напевно перше, що нами керує у виборі туру. Не кожна людина знає де шукати дешевше і часто власні пошуки розтягують бюджет ще на половину. У свою чергу менеджер шукатиме Вам готель, екскурсії, поїздки, які найбільше будуть відповідати Вашим можливостям. Менеджер врахує усі витрати, про які Ви навіть не здогадуєтесь і оптимізує Вашу подорож.

4. Якщо Ви не знаєте чого хочете, тоді вже навіть немає альтернативи – менеджер з туризму «Поїхали з нами» зможе підібрати для Вас те, що Вам саме в цей момент потрібно.

Не перенапружуйте власний відпочинок організаційними дрібничками.

Відпочиньте від усього, а ми подбаємо про Вас!

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"