Де і на яких умовах зможуть відпочивати українці за кордоном в 2021 році?

article-info

2020 рік зіграв з мандрівниками злий жарт, майже на 12 місяців замкнувши їх у стінах власних будинків. Ми ж знаємо, що для мандрівника подорожі, як кисень. Жити без них, звичайно, можна, але якось аж надто прісно і нецікаво.

На щастя, відпочинок в 2021 році стає можливим, адже країни поступово відкривають кордони. А перші сміливі туристи починають гуглити: «Туреччина зі Львова», «Єгипет зі Львова» та інші приємні для ока маршрути.

Куди можна їхати українцям в 2021?

На момент виходу цієї статті для українців відкриті кордони 23 країн: Британія, США, Туреччина, Албанія, Сербія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея. А також кілька країн Африки та Близького Сходу, зокрема, Ефіопія, Кенія, Танзанія, Сейшельські острови, Замбія, Іран.

Варто зауважити, що цей список динамічний і змінюється щомісяця залежно від епідеміологічної ситуації в Україні та країнах, куди ви зібрались їхати, тож перед поїздкою обов’язково додатково перевіряйте статус країни! Крім того, кожна з цих країн має свої правила в’їзду.

Звичайно, сьогодні ми не будемо розглядати всі ці країни, для початку оберемо найбільш прості, безпроблемні та звичні душі та серцю українця маршрути – Туреччина, Єгипет, Болгарія та Кіпр.

Правила в’їзду в Туреччину 2021

Станом на 30 грудня 2020 року Туреччина просить негативний результат ПЛР тесту, який був зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону. Щоправда, влада обіцяла переглянути дані обмеження з 1го березня, тож цілком можливо, що тест заберуть з обов’язкового переліку.

Загалом відпочинок в Туреччині 2021 цілком можливий в режимі all inclusive. Для туристів вже працюють комфортні готелі, які надають повний спектр послуг для розслабленого відпочинку, без необхідності покидати межі готелю.

Правила в’їзду в Єгипет 2021

Відпочинок в Єгипті 2021 також передбачає наявність ПЛР тесту, зробленого не пізніш, ніж за 72 години до перетину кордону. Причому, оскільки збільшилась кількість підробок, влада Єгипту зазначає, що тест має бути англійською мовою, від офіційної лабораторії зі всіма необхідними водяними печатками. Рукописні бланки до розгляду не приймаються.

Відпочинок в Єгипті організований з дотриманням всіх карантинних норм та максимальними заходами безпеки, покликаними вберегти туристів від потенційних небезпек, тож ви можете сміливо вирушати у відпустку до Єгипту всією сім’єю.

Правила в’їзду в Болгарію 2021

Правила в’їзду українців до Болгарії мало чим відрізняються від її країн попередниць, про які ми говорили раніше. Вам потрібен буде свіжий негативний ПЛР тест (не пізніш, ніж за 72 години). Причому країна просить максимально розширені відомості про лабораторію, а також обов’язково дату проведення тестування. Бланк з результатами має бути англійською мовою. Подібні обмеження будуть діяти для громадян України до 30 квітня 2021 року, після чого можливо будуть зняті.

Правила в’їзду на Кіпр 2021

Кіпр відкриє свої кордони для українських туристів – 1 березня 2021 року. Це перша з країн ЄС, яка відкриває саме туристичні кордони! Необхідність різного рівня тестування буде залежати від епідеміологічного стану в Україні. Виходячи з актуальних показників захворюваності, Україна потрапляє до червоного списку, тобто вам необхідно буде мати негативний тест ПЛР, зданий не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону. Ще один тест ви здасте по прильоті на Кіпр. В майбутньому зі зменшенням кількості хворих, карантинні умови будуть пом’якшуватись або зніматись зовсім.

Якщо вам вже набридло сидіти вдома, і ви нарешті хочете відчути солодкий присмак подорожі, приходьте в офіс «Поїхали з нами». Ми підберемо оптимальний варіант враховуючи всі нюанси та карантинні обмеження. На сайті вже діє раннє бронювання на 2021 рік. Вже відкриті такі привабливі напрямки як «тури на Кіпр» та «тури в Болгарію». Досить замикати себе в чотирьох стінах, час подорожувати!Детальніше
Bosphorus Sorgun Hotel 5*

47705грн.

Bosphorus Sorgun Hotel 5*- стильний, сучасний та розкішний п’ятизірковий готель, розташований на березі моря у місті Сіде, що в Туреччині.