Дайвінг, рафтинг, вогняна гора та інші сюрпризи, які подарує тур в Кемер

article-info
Дайвінг, рафтинг, вогняна гора та інші сюрпризи, які подарує тур в Кемер

Тури в Кемер однозначно підходять для тих, хто любить активний відпочинок. Ми говоримо зараз про вас: справжні живчики, «вічні двигуни», люди, які не те, щоб не  хочуть, а фізично не можуть всидіти на одному місці довше 5 хвилин. Для вас курорт може запропонувати професійний дайвінг, руїни стародавніх міст і навіть вогняну гору, а ще величезний аквапарк, дельфінарій і звичайно ж нічні вечірки. Справ і вражень вистачить не на одну відпустку.

Дайвінг в Кемері

Дайвінг в Кемері
Дайвінг в Кемері

Острів Кекова в Туреччині цілком справедливо вважать туристичною меккою для дайверів. Звичайно пірнати з аквалангом можна і в Анталії, і в бухті Клеопатри, але професійні дайвери частенько купляють тури в Кемер лише для того, щоб поплавати серед руїн стародавнього міста, яке майже повністю пішло під воду.

Прозора морська гладь чудово зберегла кам’яні сходи, залишки вулиць та напівзруйновані міські мури. Серед руїн легко вгадується центральна вулиця старого міста та стара християнська церква.

Фауна вас теж порадує. Пірнаючи тут, можна легко зустріти бараку, мурен, скатів, не рідкість тут і дельфіни, а про косяки всіляких риб, навіть згадувати нема сенсу.

До речі, вода тут настільки прозора, що руїни без проблем можна роздивитись і з катера чи яхти (це на той випадок, якщо ви не дуже вмієте вправлятись з аквалангом))

Рафтинг на річці Кепручай

Крім дайвінгу туристи можуть відкрити для себе більш екстремальний вид розваг – рафтинг на річці Кепручай. Це ідеальне місце для «лікування хандри», яке подарує масу незабутніх емоцій та вражень.

Рафтинг проходить під наглядом одного або кількох досвідчених інструкторів. Сплав передбачає кілька обов’язкових зупинок. При бажанні (якщо раптом не вистачить адреналіну), біля римського мосту можна зістрибнути в річку з 4-метрової скелі (стрибок абсолютно безпечний).

Гора Химера…

Гора Химера
Гора Химера

Екскурсії в Кемері майже завжди включають похід до вогняної гори Химера, вона ж Янарташ. Відома гора перш за все тим, що постійно палає, і це не в переносному значенні. В цьому місці на поверхню землі виривається газ, який при контакті з повітрям спалахує. За легендою, тут колись жила жахлива потвора Химера – чудовисько з головою лева, тілом кози і хвостом змії.

Про цю гору знали ще древні греки, які успішно прилаштували її до своєї міфології, про що свідчать руїни стародавнього храму Гефеста, що знаходиться трохи нижче.

Радимо приїжджати на гору з настанням ночі, тоді вогняне шоу особливо видовищне і яскраве!

Олімпос і Фазеліс

Любителі старожитностей безсумнівно оцінять красу руїн стародавніх грецьких міст Олімпос та Фазеліс.

За легендою, саме в Олімпосі проживали грецькі боги, тому не відмовте собі в задоволенні пройтися слідами стародавніх божеств. Зараз Олімпос – це частина національного парку, що охороняється законом. Від міста тут лишились лише рештки міських мурів, храмові ворота та саркофаги, які потопають в зелені дикого винограду, інжиру та дерев лавра. Дуже живописне місце, якраз для післяобіднього відпочинку.

Фазеліс овіяний не меншою кількість легенд, ніж його побратим. Якщо вірити одній них, на території древнього міста похований сам Александр Македонський.

У стародавні часи Фазеліс був досить великим торговим містом і мав три порти. До наших днів тут збереглися залишки Агори – ринкової площі і широка головна вулиця.

Екопарк Текірова

Екопарк Текірова
Екопарк Текірова

Якщо захочете втекти від надокучливої турецької спеки, приїжджайте в екопарк Текірова, який поєднує в собі ботанічний сад і тераріум (не бійтесь, змії на волі не повзають)))) Але при бажанні ви зможете познайомитись ближче з анакондами, пітонами, кораловими зміями, величезними ящірками, черепахами, крокодилами та іншою подібною живністю. До речі, це найбільший екопарк в Туреччині.

Парк «Місячне сяйво» в Кемері

Парк «Місячне сяйво» в Кемері вже сам по собі унікальний, адже розважальний комплекс займає 55 000 кв. м. Крім вже очікуваних водних атракціонів та басейну, на території парку працює дельфінарій з морськими левами та дельфінами.

Крім того, тут є тенісні корти, майданчики для гольфу, спа-центри з справжніми турецькими банями і навіть школа дайвінгу.

 

Тури в Кемер зі Львова подарують вам величезну кількість яскравих емоцій та світлих спогадів. Найкраще літати з львівського аеропорту за напрямом: Туреччина зі Львова. Гарячі путівки в цю країну пропонує компанія "Поїхали з нами". Цей курорт як наркотик, сюди хочеться повертатися кожної наступної відпустки :)