Чому українці так полюбляють Анталію?

article-info
Анталії в відпочинок
Відпочинок в Анталії

Як правило, український турист починає своє знайомство з Туреччиною, саме з путівки в Анталію. Бо навіть з не надто тугим гаманцем тут можна більш, ніж пристойно відпочити. Крім того, давайте не забувати, Анталія – один з найбільших курортних районів Туреччини, а всіма поважний «allinclusive» дає змогу чудово відпочити, насолодитися морем-сонцем, ще й суттєво зекономити на харчуванні. Чим не привід купити тури в Анталію зі Львова?

Як завжди пробуємо розкласти курорт по поличкам, почнемо з географії.

Райони Анталії

Анталії з районів один Аланія
Аланія - один з районів Анталії

Насправді Анталія ділиться на 5 великих туристичних районів.

Аланія – це найдешевший район найдешевшого турецького курорту (вибачайте за каламбур). Тому не дивно, що російську мову тут чути майже скрізь, а сам курорт дуже полюбляють вихідці з СНД.

Лара і Кемер – це чудове місце для молодіжних тусовок. Найцікавіше тут починається з заходом сонця. На вас чекає багато дискотек, нічних клубів та місцевий пляж, відзначений Блакитним прапором.

Для тих, хто їде на відпочинок в Анталію з чіткою ціллю – закупитися, підійде Муратпаша – саме тут зосереджені найбільші турецькі базари.

Наймолодший курортний район міста – Аксу, він суто туристичний, адже вщент забудований готелями, кафе, барами та іншими закладами, покликаними урізноманітнити ваш відпочинок.

Пляжі в Анталії

Анталії з один пляжів
Один з пляжів Анталії

Звичайно, що тури в Анталію купуються не лише заради економії, а й заради розкішних піщаних пляжів. Єдине питання, яке тут може виникнути: «Обрати безкоштовний чи платний пляж?» Спробуємо розібратись в плюсах і мінусах обох.

На безкоштовні пляжі Анталії ви маєте приходити зі своїм рушником, простирадлом і парасолькою, поблизу ви не знайдете офіціантів або кафе, зате вдосталь продавців, які торгують морепродуктами, кукурудзою та солодощами. Загалом все, як у нашій рідній Одесі;)

Платні пляжі Анталії обладнані по вищому розряду. Тут все заставлено лежаками, парасольками, матрацами. На ВІП-пляжі надаються в користування пляжні рушники. До послуг відпочиваючих тут ресторани, кафе, бари, кабінки для переодягання, туалети. Вартість оренди парасольки і шезлонга варіюється від 5 до 8 лір.

Який пляж в Анталії вибрати для відпочинку?

Лара пляж
Пляж Лара

Лара

І знову про вихідців з СНД. Кількість російськомовних туристів на один квадратний метр піщаного простору тут перевищує будь-яке інше місце в Анталії. Причина такої популярності навіть не вартість або приголомшливі пейзажі, а частенькі виступи російських зірок естради. Добратись до пляжу можна громадським транспортом.

Аланія

Аланія – це піщано-гальковий пляж для лінивих, бо знаходиться в межах міста. А оскільки лінивих туристів досить багато, приготуйтесь до того, що у вас на пляжі буде багато сусідів. Однак, попри популярність пляж підтримують в ідеальному стані, тому відпочивати тут дуже приємно. Сам пляж поділяється на «цивілізований» та «дикий». Відповідно за вхід на «дику» частину платити не треба, але й благ цивілізації таких, як кафе ресторани і лежаки, там немає.

Топчій

Топчій – це улюблених пляж місцевих, а це вже багато про що говорить, навряд чи місцеві жителі будуть відпочивати абиде. Пляж розташований на території Національного парку Олімпос (11 км від Анталії). Це красивий пляж, оточений скелями та лазурним морем. До речі тут можна не лише приймати сонячні ванни, а й добре розважитись на нічних дискотеках.

Анталія для дітей

Анталії в аквапарк
Аквапарк в Анталії

Путівки в Анталію з дітьми – чудовий варіант відпочинку, де і діти розважаться і батьки відпочинуть від роботи і… дітей.

Перший пункт дитячого відпочинку в Анталії – це акваріум: акули, скати, черепахи, крокодили і тунель довжиною 130 м, яким закінчується екскурсія. Крім того, самі інтер’єри акваріуму заворожують: оброслий коралами корабель, античні статуї, літак, сталактити. Після прогулянки акваріумом обов’язково зазирніть до «Сніжного світу» – це маленьке «містечко», яке подарує вам приємну ностальгію за зимою посеред спекотної Туреччини.

Поруч з акваріумом зручно розмістився один з найбільших аквапарків Туреччини – мрія не лише дітей, а й дорослих – «Акваленд» А далі просто числа – площа 36 тис. кв. м, 8 басейнів, 10 екстремальних атракціонів, джакузі.

Ще один чудовий варіант для відпочинку з дітьми – це «Актур парк» – чудовий парк атракціонів для дітей будь-якого віку. Дива вас чекають вже на вході, адже вхідні ворота виконані у вигляді замкової брами.

Екскурсії в Анталії

Дюден водоспад
Водоспад Дюден

Продовжуємо розвінчувати міфи про те, що в Туреччині, крім моря і піску немає на що дивитись. Тут безліч всього цікавого та ексклюзивного і тури в Анталію зі Львова у цьому випадку не є винятком.

Перше, що ви маєте побачити – це приголомшливі водоспади Верхній і Нижній Дюден, які спадають прямо в море. Це видовище неможливо описати словами, та навіть фотографії не передадуть всієї краси. Радимо милуватися водоспадами з борту яхти, так вони ще прекрасніші. Деякі готелі пропонують відвідати ці чудові місця в рамках безкоштовної екскурсії.

Ще один водоспад прекрасний водоспад знаходиться в глибокій ущелині на території однойменного парку. Східний схил гори Чан – це в 30 км від Анталії, приховує в собі таємничу печеру Караїн, яка існує вже понад 100000 років. Тут знаходилося одне з найдавніших поселень. В околицях Анталії розташовано безліч унікальних парків. В одному з них на горі Гюллюк стоять руїни старовинного міста Темерссос.


Тури в Анталію зі Львова подарують вам безліч приємних вражень та спогадів. Вирушайте в чергову подорож і привозьте з собою лише позитивні емоції.