Чому осінь це час подорожей, а не депресії.

article-info
Чому осінь це час подорожей, а не депресії

 

Осінь - це золотий період і, водночас, це відчуття того, що близько - зима. Ми не впливаючи на це, впадаємо у сплячку, як ведмеді і сумуємо за літом. Як розбавити осінню депресію враженнями? Кілька варіантів для подорожей!

 

Екскурсійні тури Європою

Про такі тури є багато міфів. Перший з них - це ночівля в автобусі та пробіжка по країних настільки швидка, що не встигаєш зрозуміти де ти є! Тут частково можемо розвіяти міф. Отже, під час вибору екскурсійного туру Ви можете вибрати такийи  тур, в якому не буде нічних переїздів, а в якійсь країні будете більше, ніж 1 день.

Чому екскурсійний тур? Восени найкомфортніша погода для того, щоб відвідувати нові місця, нові країни. Надмірно висока температура не перешкоджатиме насолоджуватись пам”ятками архітектури, багато місцевих жителів буде гуляти вуличками рідного міста і створюватимуть неповторний колорит місцевості, і в такій атмосфері краще відчувається дух і настрій місця.

 

2. Теплі краї

Якщо не вдалось відпочити влітку, то осінь відкриває перед нами надзвичайно багато можливостей. Влітку ми зациклені на декількох курортних країнах, які і так переповнені нашими туристами. На жаль в літній період екзотичні країни не можуть тішити нас своєю красою, натомість восени… Восени перед Вами відкриются білосніжні пляжі, високі пальми і екзотичні тварини. Дорого? Ні, не є дорого, наприклад Шрі Ланка восени коштує як середньостатистична Туреччина, тому варто собі задуматись стосовно вибору місця для подорожі.

 

3. Подумати про зиму

Відома фраза - найкраще працюється тому, хто вже знає коли відпочиватиме. Якщо восени категорично не вдасться поїхати на відпочинок, тоді можна запланувати собі куди поїдете на зимові свята. Раннє бронювання відкрите вже з середини серпня. Тому, осінні дощові дні можна потратити на підбір відпочинку.

 

Життя - це постійний біг вперед. Цікаво бігти не офісом, не домом, не телефізором, а новими місцями, постійно змінюючи картинку, а осінь - це лише чергова можливість побачити світ в золотих тонах.

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"