А чому у Вас дорожче?

article-info
А чому у Вас дорожче?
А чому у Вас дорожче?

 

   Сьогодні хотілося б зачепити тему, а радше запитання, яке часто задають туристи: “А чому мені пропонували в якісь там агенції за 400 доларів, а Ви мені тут за 500”!

Дорогі наші клієнти теперішні, або ж майбутні, або ті, хто забронювався в іншій туристичній фірмі. Ми пояснюємо, ЧОМУ ми пропонуємо інколи дорожчі варіанти.

   Ми пропонуємо лише перевірені готелі!

   На сьогоднішньому туристичному ринку кожен має надзвичайно широкий вибір пропозицій. Проте якість таких пропозицій часто бажає бути кращою. Ми пропонуємо Вам, можливо, деколи дорожчі на 30-50 доларів пропозиції, але ми стараємось догодити усім Вашим забаганкам. Стараємось пропонувати готелі в яких ми були особисто або наші менеджери! Усі туристичні форми черпають інформацію з тих самих джерел, в тих самих операторів. Тому, якщо і не бронюєтесь у нас, то уважно читайте відгуки на ті готелі, які Вам пропонують, консультуйтесь, не йдіть сліпо на ціну!

   Важливо чітко розуміти кому Ви довіряєте і що саме. Якщо це відпочинок, то зекономивши на ньому, Ви потратите більше для лікування нервів. Також, є такий момент, що варто слухати свого менеджера! Якщо менеджер, з яким Ви спілкуєтесь не був в інфотурі і не бачив готелів, то є інші в офісі, з якими він може порадитись. Старайтесь купувати тури в ТА, в якій є хоча б 1 менеджер, який був в обраній Вами країні. Просто почитати відгуки про готель, то дуже мало, потрібно бачити все на власні очі!

   До речі, стосовно відгуків. Є кілька інтернет сторінок, де можна почитати відгуки туристів з різних країн про обраний готель. В такому випадку варто розуміти і собі усвідомлювати кілька речей. 1. Скільки я заплатив з готель. 2. Якими є основна кількість відгуків. Якщо 80% усіх дописів - позитивна, але подекуди зустрічаються негативні, тоді варто звернути увагу на позитивні, і навпаки. Завжди! Завжди читайте

про готелі, в які їдете. Сучасний світ дозволяє побувати віртуально там, де душа забажає. І пам'ятайте - краще доплатити пару доларів і поїхати в кращі умови, аніж зекономити і зіпсути свій відпочинок.

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"