7 простих правил як зробити переліт комфортним

article-info
7 простих правил як зробити переліт комфортним
7 простих правил як зробити переліт комфортним

 

Наближається осінньо-зимовий період і набувають актуальності подорожі літаком на далекі відстані. Популярними стають екзотичні напрямки, а шлях до них не короткий. Переліт - це, як правило, дуже виснажливий процес, який може займати дуже багато часу і мало кому вдається зберегти позитивний настрій і хороше самопочуття. Ми Вам розповімо про кілька лайфхаків, які зведуть втому чи поганий настрій під час перельоту до мінімуму. Просто потрібно дотримуватись кількох правил. Ми відібрали для Вас найкращі поради з видання - Business Insider.

 

Беріть собою льодяники 

Під час взльоту чи  посадки в усіх людей закладає вуха. Як уникнути такої неприємності? Ви можете взяти льодяник або просто привідкрити рот, і таким легким способом Ви зможете уникнути болю і закладеності у вухах.

 

Вільний одяг і зручне взуття

Спортивний одяг і взуття, можливо, не пригодяться під час відпочинку, але будуть надзвичайно зручними під час польоту. Такий одяг дозволить Вам зручніше вмоститись в кріслі і насолоджуватсь польотом. Про всяк випадок, візьміть з собою шалик, щоб можна було ним вкутатись, якщо в літаку Вам стане холодно. 

 

Подушка для шиї

Багато людей ігнорує цей аксесуар і недооцінює його важливості. В потрібний момент, коли очі почнуть злипатись, то значно краще рятує подушка, ніж “доброзичливе” плече незнайомця. 

 

Маска для сну і навушники

Ще один аксесуар для сну. Ніколи ним не користувались? То спробуйте! Маска на очі приховає усі зовнішні подразники і залишить Вас наодинці із заколисуючим ритмом польоту літака. Якщо хочете уникнути і сторонніх звуків, тоді навушники і довгий плейлист стане помічником Вашого міцного сну. 

 

Легкі вправи

Якщо кожної години робити хоча б 2х хвилинну зарядку для ніг, рук і шиї, можна значно збільшити шанси залишитись бадьорим до кінця польоту.

 

Перекуска

Якщо політ довго триває, навіть не сподівайтесь, що ті перекуски, які дають в літаку погасять Ваш голод. Радше навпаки, тому про на всякий випадок добре було б взяти собою калорійний перекус, наприклад, плитку шоколаду, горішки, печиво чи сендвіч. 

 

Більше води, менше кави

Черезь низьку вологу пасажири літака часто стикаються з проблемою сухості в роті. Медики рекомендують пити під час польоту побільше негазованої води, замість кави чи солодких водичок, а також алкоголю. Це покращить Ваше самопочуття.

Сухість може вплинути також на Вашу шкіру, тому користуйтесь зволожуючими кремами.

 

З турботою про Вас, 

команда “Поїхали з нами”

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"