5 причин кинути все і поїхати в Албанію

article-info

Ви належите до того типу туристів, які вважають, що все цікаве вже побачили, а бабця Європа перетворилась на затертий шаблон з постійно мігруючими туристами? А може ви з тих, хто постійно шукає нові закутки та закапелки, де ще не бував?

Тсс… У нас є дещо особливе. Фантастично красива країна просто під боком, з мінімумом туристів (поки що!) та смішними цінами (поки що!) – ми говоримо про Албанію. Країна, яка 40 років була під залізною завісою, нарешті відкриває вам свої гостинні двері. Будьте одним з перших, хто відкриє для себе цю неймовірну країну!

5 причин поїхати в Албанію вже цього літа

1. Нереально прекрасна, незаймана природа. Якщо ви в захваті від Чорногорії та Хорватії, ваша наступна поїздка має бути в Албанію. Щоб ви правильно розуміли масштаби – цю крихітну країну омиває одразу два моря – Адріатичне та Іонічне, загальна протяжність морського узбережжя – 430 км, тут більше 500 річок та озер –серед них фантастично гарні гірські озера – Охридське, Коман та Бутринті.

Албанці дуже люблять свою країну і цінують природу. Саме тому на території країни 6 національних парків та 24 заповідника! А пляжі тут просто казка: хочеш – дрібнесенький пісочок, хочеш – затишна бухта!
Ця країна має всі шанси за кілька років стати королевою екотуризму в Європі. А поки тут все тихо – купуйте тури в Албанію!

2. В Албанії все неправдоподібно дешево, ну прямо дуууже дешево. От ви повірите, що тарілка свіженьких мідій тут коштує 4 євро, а ситно поїсти ще й винця місцевого випити можна за 9 євро? От і ми не вірили, а так і є! Албанці ще не розбалувані увагою туристів, не женуться за дармовими грошима і готують смачно, як для себе. Місцевими фруктами тут взагалі можна об’їдатись за безцінок!

Взагалі недороге харчування в місцевих кафе Албанії – це цілком реально. Країна зацікавлена, щоб ви приїхали сюди ще.

І раз мова зайшла про гроші, то поговоримо про сувеніри. В Албанії ви не знайдете всюдисущих китайських магнітиків. Тут лише автентичні і дуже гарні речі з дерева, кераміки та срібла.

А ще в країні відшиваються імениті італійські бренди, цілком можливо, що тут ви зможете купити оригінальну сумочку разів у 4 рази дешевше, ніж у фірмовому магазині в Італії.

3. В Албанії все ситно і корисно, бо країна повністю відмовилась від ГМО. На законодавчому рівні заборонено використовувати різного роду хімікати! Все, що продається магазинах і подається в ресторанах, екологічно чисте і вирощене виключно на домашніх господарствах. Країн, які можуть таким похизуватись, у світі лише 6. Все від м’яса і молока до фруктів і овочів – справжнє і смачне.

Албанська кухня – це щось своє і щось позичене від сусідів – Греції, Італії та Македонії. Хоча суто албанська родзинка – це майстерне приготування риби та морепродуктів, обов’язково спробуйте!

4. Барвиста, що аж око ріже. Після повалення тоталітарного режиму албанці почали активно перебудовувати свою країну, стираючи решти страшного минулого. Стартували з столиці Тірани, тут всі старі будинки розфарбовані в немислимо яскраві кольори і помережані візерунками та орнаментами. Це просто вибух барв, але виглядає надзвичайно затишно і надихаюче. А мер у них (тепер вже прем’єр) – художник. Крім того, Тірана активно забудовується сучасною архітектурою.

5. Албанія виблискує, як нова копійка! Бо тут реально все нове! Країна лише почала відкривати себе світу, а гостей потрібно десь селити і щось показувати, окрім природних красот. Тому Албанія надзвичайно швидко розбудовується та осучаснюється.

Готелі, ресторани, кафе, нічні клуби – все це з’являється, як гриби після дощу, і одразу європейського рівня! І всьому цьому точно не більше 5 років)))

Наостанок, Албанія входить до 10ки найбезпечніших для туризму країн. Тож байдуже, куди ви збирались до цього, пакуйте валізи і їдьте в Албанію, ви не пошкодуєте!