5 недорогих хостелів Будапешта

 

Столиця Будапешт Угорщини
Будапешт – столиця Угорщини

На перший погляд проблем з тим, де поселитись в Будапешті, немає виникнути. Все просто – відкриваєш букінг і кілька сторінок хостелів та готелів Будапешта прямо перед тобою. Але, як дізнатись, що ціна відповідає пропозиції? Як відпочити з комфортом і не розоритись на проживанні?

 

Поговоримо про дешеві варіанти житла в столиці Угорщини та про те, де їх шукати?

 

Де поселитись Будапешті?

Будапешту елітний Буда район
Буда – елітний район Будапешту

Всі знають, що адміністративно Будапешт поділяється на Буду і Пешт. Це настільки різні райони, і за природою, і за архітектурою, і за укладом життя, іноді не віриться, що це одне місто.

 

Буда

Буда розкинулась по правий бік Дунаю. Це горбистий район, вкритий зеленню та всіяний пам’ятками архітектури настільки щільно, що не виключено, що ви будите жити в одній з них. Разом з тим, Буда – це елітний, а значить дорогий район.

Плюси Буди – приголомшливо красиві види з висоти пагорбів на Дунай і Будапешт, стародавні пам’ятки, термальні купальні, елітні, тихі райони серед парків.

Мінуси – ціни помітно вищі порівняно з Пештом. Не надто зручна для піших прогулянок, тут або ноги натренуєте, або взагалі будете не раді, що сюди заїхали.

 

Пешт

Рівнинна, лівобережна частина міста. Якщо Буда – це своєрідний музей під відкритим небом, то в Пешті вирує життя.

Плюси Пешта – немає проблем з транспортним сполученням, доступніші готелі Будапешта, свої прекрасні пам’ятки і достойні купальні, зокрема знамениті Сечені.

Мінуси Пешта – відсутність тихих ночей, тут зосереджені практично всі молодіжні тусовки, проблеми з безкоштовним паркінгом.

 

Кращі хостели Будапешта

Suite Hostel хостел
Хостел Suite Hostel

А тепер поговоримо про головне – доступні хостели в Будапешті, якраз для тих, хто хоче витрачати гроші на враження, а не на житло. Ось наша 5-ка комфортного і недорого житла в столиці Угорщини.

 

Хостел Suite Hostel. Чудовий варіант з хорошою локацією, за головним ринком Vasarcsarnok. Поруч – смачна їжа, овочі/фрукти з ринку, набережна Дунаю та культурний центр Бална, де вечорами можна сидіти на терасах, попивати фрьоч і дивитися на гору Гелерт.

 

GoodMo Hostel. 4-х поверховий хостел з великою кухнею і вітальнею. Оптимальне розташування по маршруту цілодобових трамваїв №4 і №6. Мінус – відсутність ліфта.

 

Adagio Hostel Oktogon – головний козир хостелу – розташування: метро Oktogon жовтої гілки, лінія цілодобових трамваїв №4 і №6, поруч Liszt Ferenctér з хорошими кафе та недорогими закусочними, наприклад, Frici Papa, де можна бюджетно пообідати і скуштувати страви угорської кухні.

 

Full Moon Design Hostel. Найбільша перевага хостелу: санвузол один на кімнату, а не один на поверх, що для хостелів надзвичайна рідкість. Як до плюсів, так і до мінусів можна віднести нічний клуб на першому поверсі будинку. Плюс це чи мінус залежить від того, що ви будете робити вночі: спати чи тусуватись.

 

Marco Polo Top Hostel – хороший хостел в Будапешті, який займає цілий житловий будинок, а значить внутрішній двір-колодязь може бути тільки вашим 🙂 10 хвилин від гілки з цілодобовими трамваями, зручність яких ви неодмінно оціните.

 
 
 
 
 

Ми сподіваємось, що наш невеличкий, але перевірений список хостелів Будапешта стане вам у нагоді і ви ще немало корисного почерпнете з наших статей. До нових зустрічей, слідкуйте за нашим блогом!