3 ситуації, в яких гарячий чай і плед не працюють

article-info
3 ситуації, в яких гарячий чай і плед не працюють
3 ситуації, в яких гарячий чай і плед не працюють

 

Зима - це період, коли нічого не хочеться, бо на вулиці - холодно, сиро і неприємно. Ми пропонуємо Вам альтеративи гарячому чаю і теплій ковдрі, адже коли будете старенькими бабусями і дідусями, тоді Вам точно не захочеться “колотити собою”.

Як зробити зиму цікавішою за літо?

 

1.Величезний спектр екскурсійних турів

В зимовий період популярним напрямком завжди була Європа! Якщо Ви не знаєте як провести зимові вихідні - приходьте до нас і бронюйте тур в Будапешт, чи Прагу, чи Краків… Ціни просто приємно Вас здивують! Взимку в Європі панує особливий настрій Різдвяні ярмарки, прикрашені гірляндами вулиці, усміхнені лиця людей - усе це надихає на позитивний настрій і стає таким собі наркотиком - хочеться повертатись туди, заряджатись енергією свята і знову приступати до щоденної рутини.

 

2. Любителі активного відпочинку в зимі, напевно, бачать найбільшу вигоду. Найрізноманітніші тури автобусні та авіа, в найцікавіші лижні куточки світу, є доступними саме в зимовий період. Якщо Вас надихають скелясті гори, покриті засніженими ялинками, а шум снігу, який вискакує з-під лиж чи борду породжує в крові заряд адреналіну - тоді Вам на гірськолижні курорти. Ціни не кусаються. Можна вибрати собі, наприклад, автобусний тур в Словаччину на 3-4 дні, де матимете можливість випробувати і підкорити засніжені схили Татрів. Якщо ж бюджет дозволяє трохи більше, то можна поїхати чи полетіти в Польщу на курорти, які ні по ціні, ні по якості не поступаються нашому Буковелю. А ще є Швейцарські Альпи… тут назва говорить сама за себе… це для снігоманів, затятих лижників та тих, в кого бюджет достатньо розлогий.

 

3. Зима не приваблює? Хочеться літа… Тяжко в тій куртці і шапці, а до зимових спортивних розваг у Вас взагалі упереджене ставлення, тоді теплі краї - ідеально підходять для Вас - від бюджетного Єгипту і до пафосних Мальдів… в кожному із цих куточків світу можна знайти своє, неповторне і запалююче літо!

 

Зима відкриває перед нами великий спектр відпочинкових послуг. Не дайте собі задрімати на робочому місці - подорожуйте! Це надаватиме нових сил і надихатиме на нові ідеї!

©Ярина Добосевич, ТА "Поїхали з нами"