Як не заблукати в нетрях аеропорту Дубаї? | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Як не заблукати в нетрях аеропорту Дубаї?

Дубаї в аеропорт
Аеропорт в Дубаї

Ваш відпочинок в Дубаї почнеться з аеропорту, одного з найбільших та найсучасніших аеропортів світу. На жаль, сучасний не завжди означає комфортний. Зате «найбільший» – це автоматично складний і заплутаний. Як не загубитися в сучасних джунглях терміналів та не зіпсувати собі відпочинок в Дубаї ще з порогу, розкажемо в цій статті.

Термінали аеропорту Дубаї

Всього аеропорт в Дубаї має 4 термінали: 3 пасажирські та 1VIP. Про кожен з них варто говорити окремо. Отже.

Термінал 1 імені шейха Рашида

Рашида 1 імені шейха термінал
Термінал 1 імені шейха Рашида

Швидше за все ваш рейс «Львів-Дубаї» прибуде сюди, Термінал 1 – це найбільший термінал аеропорту. Він обслуговує понад 120 авіакомпаній з 40 кран світу. Якщо вам потрібно довго чекати на літак або рейс затримується, радимо скористатись знаменитими «кабінками для сну»(Snooze Cube)– ноу-хау Дубаї. Щоправда бронювати це задоволення потрібно завчасно і мінімум на 2 години. Загалом солодкий сон вам обійдеться в $ 21, на двох – $ 28. Кабінки знаходяться біля гейту С22.

Якщо сон не входить в ваші плани, то відпочинок в Дубаї, а точніше в одному з терміналів його аеропорту, може прикрасити величезний Dubai Duty Free, а також безліч ресторанів та лаундж бізнес-класу. Тут навіть класичний готель є.

Важливо! Для транзитних пасажирів (тих, у кого пересадка в Дубаї) в Терміналі 1 працює 5 стійок реєстрації. Вони розташовані в залі прибуття з позначками А і В (для пасажирів авіакомпанії Emirates), C і D (для пасажирів інших авіакомпаній) і E (для прибулих в Термінал 2). Радимо заздалегідь скачати карту аеропорту, так у вас менше шансів заблукати і більше можливостей ефективно використати час.

Термінал 2

2 термінал
Термінал 2

Термінал 2, як правило, обслуговує лоукостер (базується Flydubai) і чартерні рейси. «Наповнення» тут все таке ж саме, що й в Терміналі 1: Duty Free, ресторани і кафе, щоправда, менше за розміром. Для пасажирів першого та другого класу працюють комфортні зали очікування.

Термінал 3

3 термінал
Термінал 3

Термінал 3 збудували відносно недавно. Повноцінно працює він з 2011 року. В основному він приймає рейси авіакомпанії Emirates. Що тут є? Зали очікування, два бізнес-лаунджа для пасажирів бізнес-класу, ресторани, Duty Free (куди ж без нього), а також фітнес-центр, 4-5-зіркові готелі та навіть каплиці. Термінал має свої стійки реєстрації позначені буквами G, H і J.

З’єднання між терміналами

Є ще одне важливе питання, яке необхідно обговорити – це переміщення між терміналами аеропорту. Справа в тому, що аеропорт Дубаї дійсно величезний і ваша подорож з пункту А в пункт Б може зайняти кілька годин (ми не перебільшуємо!). Що потрібно знати?

Термінал 1 і Термінал 3 мають спільну транзитну зону, а дістатись до Терміналу 2 можна з допомогою шатлу (автобусу). Як свідчить практика, для переміщення між Терміналами 1 та 3 в середньому необхідна 1 година. Щоб доїхати до Терміналу 2 необхідно витратити до 2х годин (сам доїзд, плюс очікування шатлу, реєстрація та митний контроль).

Лайфак. Часто переміщення між терміналами затримується через багаж. Цей час можна скоротити, якщо зареєструвати свій багаж одразу на кінцевому пункті. Запитайте про таку можливість у перевізника, як правило, це можливо, якщо обидва перельоти здійснює одна авіакомпанія.

Нюанси з пересадками в аеропорту Дубаї:

1. Часова різниця між рейсами має складати не менше 3х годин, а на посадку ви маєте з’явитись не пізніше, ніж за 45 хвилин до вильоту.

2. Якщо Дубаї для вас транзитне місто, а візи ОАЕ ви не маєте, ви повинні покинути аеропорт (і країну відповідно) не пізніше, ніж за 24 години після прибуття.

Що робити між перельотами?

Дубаї в Duty Free в аеропорті
Duty Free в аеропорті в Дубаї

Загалом це залежить від того, скільки годин між рейсами вам доведеться чекати. Якщо 3 години, вас цілком врятує Duty Free або будь-яке кафе. Якщо більше, то варто знати наступне:

Пасажирів з тривалою пересадкою (від 4 год.) авіакомпанія Emirates забезпечує талонами на харчування. Як правило, це ваучери в фаст-фуди аеропорту, тобто гамбургери ви будете їсти безкоштовно.))) Отримати талон ви можете в Терміналі 3 біля інформаційної стійки авіакомпанії Emirates. Для цього потрібно показати посадочні талони.

Якщо ви подорожуєте з маленькою дитиною, в аеропорту Дубаї можна безкоштовно орендувати дитячий візочок. Вони знаходяться на спеціальних стелажах Emirates, також в аеропорту працюють спеціальні дитячі туалети.

Для змучених довгим перельотом пасажирів в аеропорту Дубаї працює безкоштовний душ. Душові кабінки знаходяться біля Гейта 120 Терміналу 1. Є також платні душові кабінки біля Гейта 117 Терміналу 1. Ціни уточнюйте за стійкою реєстрації.


Маємо надію наші поради стануть вам у нагоді. Комфортної подорожі та яскравого відпочинку в Дубаї!


Поїхали з нами!