Тур «Ti Аmo Italia» та інші лайфаки, про які розкаже лише той, хто там був | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Тур «Ti Аmo Italia» та інші лайфаки, про які розкаже лише той, хто там був

«Ti Аmo Italia» тур автобусний
Автобусний тур «Ti Аmo Italia»

Пройшло більше двох тижнів з мого останнього турне по Європі, я нарешті позбирала всіх сп’янілих від захвату тарганів і вирішила про це розповісти. Отже, автобусний тур «Ti Аmo Italia»: Будапешт, Словенія (о. Блед), Верона, Венеція. Поїхали!

Будапешт

Будапештом вечірнім прогулянка на кораблику
Прогулянка на кораблику вечірнім Будапештом

А от і не вгадали! Ваша подорож почнеться не з величного Будапешту, а з довжелееезного автобусного переїзду, спочатку до Чопу, потім через кордон і вже потім на Будапешт. В сумі десь близько 600 км. Саме тому запасайтеся цікавими книжками, хорошою музикою, балакучими сусідами, бо переїзд буде довгим. В крайньому випадку, можете послухати екскурсовода, може він трапиться цікавий (нам от пощастило) або просто спіть (взагалі в будь-якій незрозумілій ситуації спіть;)))

В Будапешт ви приїдете під вечір, і тут без варіантів типу: кордон швидше пройдемо або автобус швидше їхати буде. Отже, в Будапешті у вас два варіанти:

1. Покататись на кораблику. Якщо ви не катались, то однозначно рекомендую. Нічний Будапешт з його мостами – це фірмова місцева фішка, яку однозначно треба побачити. Плюс, необмежена кількість угорського шампанського.

2. Для тих, хто був і плавав, а таких буде чималенько, бо багато автобусних турів стартують з Будапешту, є варіант поканючити в екскурсовода і організувати виїзд на гору Гелерт (просто пішки буде довгенько). Краєвиди тут не гірші, ніж на кораблику, а як на мій смак, то навіть гарніші, панорамніші та об’ємніші.

Змиріться з фактом, що купити сувеніри в Будапешті ви, швидше за все не встигнете, а якщо встигнете, то рекомендую купити «угорське щастя». І ще в Угорщині діє місцева валюта – форинти. Розрахуватись євро теж можна, але решту вам дадуть форинтами.

Словенія

Блед озеро
Озеро Блед

Я закохалась в Словенію. Першим посилом до цього були Альпи (з якими у нас кохання з першого погляду). А взагалі в цій малесенькій крані є все і гори, і море, і чепурененькі будиночки з садками замість парканів. Словом, хочу приїхати ще раз і надовго.

Та повернемось до озера Блед. Перше, що вам потрібно знати про озеро Блед – візьміть купальник! Навіть, якщо ви не збираєтесь купатись, не вмієте плавати чи з якихось інших причин не полізете в воду. Повірте, побачивши цю нереально бірюзовому воду, ви полізете. Я от полізла, щоправда лише побродити.

Озеро Блед – це альпійське озеро з неймовірно чистою і прозорою водою бірюзово-зеленого кольору. Не дивлячись на те, що воно гірське, вода тут тепла і тут глибоко. Посеред озера є невеличкий острів з монастирем на ньому. Кажуть, що якщо подзвонити в місцевий дзвін, то він виконає заповідне бажання (економні туристи можуть загадувати бажання, коли дзвонить хтось інший). Ми не плавали, пошкодували 14Є.

А от куди дійсно варто піти, так це в Бледський замок. Він знаходиться на скелі над озером і, на перший погляд та й на другий теж, туди далеченько, але піднятись на терасу замку варто, бо краєвиди звідти просто приголомшливі. Ми дійшли/добігли/домчали туди і назад за 1,5 години і ні на мить не пошкодували, що виконали такий спринт. Вхід в замок платний.


Гарних вам подорожей і нових вражень!


Поїхали з нами!