Синтерклаас, Фестиваль світла і кофешоп. Що готує Новий рік в Амстердамі? | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Синтерклаас, Фестиваль світла і кофешоп. Що готує Новий рік в Амстердамі?

Амстердамі в рік новий
Новий рік в Амстердамі

Якби мені запропонували обрати європейську столицю, де б я хотіла зустріти Новий рік – це був би Амстердам. Бо тут уміють відриватися на повну, святкувати з останніх сил і в кожній події бачити можливість чудово провести час.

Новий рік в Амстердамі не прийнято святкувати вдома, перед телевізором. По суті, неважливо, яка на вулиці погода: дощ, завірюха чи лютий мороз, городяни збираються на Музейній площі або на площі Дам, біля курантів, і весело відраховують останні секунди минулого року. А далі вино та шампанське ллються рікою і веселі компанії розбрідаються хто куди: в нічний клуб, на каток чи снігові гірки, гуляти до каналів. Цієї ночі не спить ніхто. А на світанку 1 січня, ті, кому вистачить сил, йдуть купатися в Північне море, вважається, що таке купання приносить удачу на весь рік.

Далекий родич Святого Миколая

Синтерклаас
Синтерклаас

У Нідерландах живе далекий родич нашого Святого Миколая, звуть його Синтерклаас. Щоправда живе він набагато розкішніше за нашого дідуся. Більшість року Синтерклаас проводить на теплих берегах Іспанії і лише 3 тижні в році посилено працює, десь з середини листопада по 5 грудня (нічогенький такий робочий графік). За цих три тижні Синтерклаас зі своїми помічниками чорними Пітами розносить подарунки дітлахам.

Що робити в Амстердамі на Новий рік?

Фестиваль світла

Світла фестиваль
Фестиваль світла

Ще одна подія, заради якої варто купити новорічний тур в Амстердам – це Фестиваль світла. Це ледь не головна подія різдвяно-новорічного періоду, адже в святкову ілюмінацію вбирається все місто. Ви не знайдете жодного закуточка центральної частини Амстердаму, який би не сяяв: набережні, мости, вулиці, вітрини магазинів і фасади будинків. Причому всі відомі будівлі міста мають свій легковпізнаваний стиль підсвітки.

Якщо ви купили новорічні тури в Амстердам на двох з коханою людиною, радимо взяти вечірню екскурсію по каналам, так місто найбільше заворожує і надихає.

Звичайно, вінцем світлового шоу є гігантська ялинка, на оздоблення якої щороку використовується 40 000 енергозберігаючих лампочок. Урочисте запалювання ялинки в Амстердамі перетворюється на грандіозне шоу з артистами, акробатами та спецефектами.

Цього року Фестиваль світла проходитиме з 30 листопада 2017 по 21 січня 2018 року.]

Льодові ковзанки

Традиційно на Музейній та Лейденській площах Амстердаму заливають ковзанки. Бажаючих покататись на ковзанах, зазвичай, багато і не лише місцевих. Автобусні тури в Амстердам на Новий рік є доволі популярними, тому не дивуйтесь, якщо почуєте ледь не всі мови світу.

Різдвяні ярмарки

Амстердамі ярмарки в різдвяні
Різдвяні ярмарки в Амстердамі

Різдвяні ярмарки працюють на повну вже з середини листопада. Найбільший ярмарок розміщується в парку Кекенхоф (тому самому, де навесні цвітуть тюльпани).

Що обов’язково потрібно спробувати? «Улеболлен» – це щось віддалено схоже на наш пончик, але тісто більш важке. Запити все це можна шоколадним молоком. За бажанням гостинні господарі додають в нього ром.

Звичайно, на різдвяному базарі можна буде купити купу милих дрібничок для дому і для себе. Ще там продають місцеві продукти, той самий голландський сир, наприклад. А ще невід’ємний атрибут різдвяних ярмарків в Амстердамі – це живі концерти та танці.

Хочете більш душевного відпочинку в Амстердамі на Новий рік? Можете приєднатись до однієї з компаній біля вогнища, що розводять на набережній, тут завжди раді компанії.

Про духовні і тілесні розваги

Ван Гога музей
Музей Ван Гога

Не оминіть увагою музей Ван Гога в Амстердамі, а якщо ви не надто великий поціновувач художнього мистецтва, повеселіться, зазирнувши до музею взуття або музею горілки. В Амстердамі є музеї на будь-який смак.

Не можна оминути увагою новорічну вулицю Червоних ліхтарів. Зрештою, більшість туристів купують тури в Амстердам, щоб побачити саме її. А якщо хочете далі пройтися шляхом переоцінки цінностей, обов’язково відвідайте музей сексу. Тут є кілька залів, присвячених різним явищам в області взаємовідносини статей.

Звичайно, ми не могли не згадати про кофешопи, де продають «смішні» пиріжки і ще багато чого, що в більшості країн не зовсім законно. Найвідоміша і найбільш надійна мережа кофешопів в Амстердамі – це BullDog.

В жодному разі не купуйте нічого на вулиці, адже за якість та безпечність товару відповідальності ніхто не несе і наслідки прийому будуть цілком на вашій совісті та здоров’ї!


Ми готові організувати для вас автобусний тур в Амстердам на Новий рік. Запасіться яскравими емоціями на кілька місяців вперед в найбільш волелюбній столиці світу!


Поїхали з нами!