Сколихнемо сонне царство – драйвова поїздка в Єгипет | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Сколихнемо сонне царство – драйвова поїздка в Єгипет

Єгипті в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

Ви там ще часом не обросли офісним мохом? А може ви вже пустили коріння в м’яке крісло? Давно перевіряли? А як щодо розім’яти м’язи, розтрусити кістки і пустити судинами адреналін? Не сезон? А от і ні! Путівки у Єгипет не залежать від сезону, погоди і не обмежують ваших вподобань. У нас є своя мега-крута програма відпочинку в Єгипті-2017. Приєднаєтесь?

Одразу обмовимось, що часу, та й бажання, лежати на пляжі у вас не буде. Тут лише драйв, лише чистий адреналін та енергія.

Спускаємось на дно – дайвінг в Єгипті

Єгипті в дайвінг
Дайвінг в Єгипті

Скажете, що ми не оригінальні? Що не варто їхати на відпочинок в Єгипет зимою, щоб просто попірнати. Як би не так! «Просто пірнаєте» ви у міському басейні, а тут коралові рифи, від різнобарв’я яких, вибухне мозок!

Причому навіть, якщо ви приїдете на відпочинок в Єгипет в січні (коли в Україні, хоч і не люті, але морози) попірнати все одно вдасться, адже вода в Червоному морі тримається комфортних +21С.

Для дайвінгу краще обирати Шарм-Ель-Шейх, тут ледь не в кожного готелю свій кораловий риф. Але професійні дайвери радять острів Рас Моххамед з унікальним заповідником площею 480 кв. км з рифами в 2 млрд. років!

Для тих, хто плавати не вміє, а вже горить бажанням побачити кораловий риф своїми очима – є батискаф. По суті – це катер обладнаний «нижнім поверхом», тобто прозорим трюмом з набором хитромудрих збільшувальних лінз. Додатковий бонус – залишитесь сухим.

Дайвінг – це океан емоцій та адреналіну, але варто пам’ятати, що він вимагає певної фізичної підготовки та дотримань правил безпеки. Тому плануючи подорож до Єгипту, замовляйте послуги у перевіреного туроператора.

Коли від вітру закладає вуха

Шарм-ель-Шейху в картинг
Картинг в Шарм-ель-Шейху

Марите швидкістю? Хочете опинитись на ралі, але не на місці глядача? Тоді включіть картинг у свою поїздку в Єгипті. В Шарм-ель-Шейху можна приміряти на себе роль учасника знаменитої гонки «Париж-Дакар», виїхавши на найдовший трек (885 метрів). Тут з вітерцем прокатаються навіть діти.

Але не думайте, що ви ось так запросто прийдете і вас посадять в болід. Ваша «кар’єра» почнеться з підготовки та перевдягання в зручний одяг. Також співробітники траси проведуть детальний інструктаж і навіть видадуть вам відеокамери, щоб ви змогли передивитись, це божевілля, коли пульс прийде у норму.


То як ви вже зацікавились? Що буде далі, ми розповімо в наступній статті. А поки ви чекаєте, поцікавтесь скільки коштує путівка в Єгипет у нашому туристичному агентстві. Запевняємо, ціни на поїздку в Єгипет просто казкові, вистачить і на дайвінг, і на картинг, і ще на багато чого. Чекайте на наступну статтю, до зустрічі!


Поїхали з нами!