Замовити тур в Шрі-Ланку | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86Найбільша туристична мережа в Україні!

Лише надійні партнери!

Гарантія повернення грошей!

Вже понад 400 000 туристів відпочили з нами! НАЙКРАЩІ ТУРИ НА      ШРІ-ЛАНКУ!

 ЯКІСТЬ І ГАРАНТІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ГРОШЕЙ!


Все включено!


Зніміть з себе всі турботи. Ви оплачуєте тільки вартість туру і більше ні на що не витрачаєтесь!

Підбираємо Ваш

тур вручну!

Аналізуємо і пропонуємо Вам ідеальний тур, який відповідає всім Вашим побажанням – від готелю і пляжу, до розваг.

Кращі місця, де

ми відпочивали самі!

Ви обов’язково повернетеся з відпочинку щасливими! Адже ми пропонуємо Вам тільки ті місця, де були самі.Казковий острів чаю, що загубився серед просторів неосяжного індійського океану. Відпочинок на Шрі-Ланці вабить не лише екзотичністю та ексклюзивністю, а й легким серпанком загадковості та таємниці, купуючи тури в Шрі-Ланку, ти ніби долучаєшся до чогось, про що знають лише обрані…

Якщо ви оберете для себе гарячі тури на Шрі-Ланку, то з того моменту як ви ступите на білосніжний пісок берегів Індійського океану, для вас не існуватиме іншого відпочинку. Вас вразять яскраво-жовті піщані пляжі, якими так чудово гуляти вздовж безлюдного берега, віддаючись мріям… Прекрасний захід сонця над Індійським океаном і його схід на Краю Світу, на Плато Хортона, чудові схили гір, порослі чайними плантаціями, екзотичні руїни найдавніших міст. Гарні й строкаті багатолюдні вулички, фруктові базари, нелякані собаки, тук-туки, веселі школярі у білосніжній формі, а над цим всім височать статуї безтурботного Будди.

Гарячі путівки на Шрі-Ланку – це практично ідеальний варіант для відпочинку: тут дуже цікаво допитливим мандрівникам, затишно сім’ям з дітьми, сонячно, безпечно і недорого для всіх гостей острова.

Про відпочинок на Шрі-Ланці відгуки завжди чудові, адже на острові багато цікавих місць: Сігірія (стародавній палац на скелі), Канді (релігійна столиця Храму Зуба Будди), Галле (місто, побудоване в голландському стилі), а ще надзвичайно гарні Національні парки та гірські провінції та багато-багато іншого.

Тури в Шрі-Ланку з Києва та Львова пропонує компанія «Поїхали з нами». Ми робимо цей фантастичний острів ближчим до України. Доступні ціни на гарячі тури в Шрі-Ланку лише збільшують привабливість острова для пересічних туристів.

Курорти Шрі-Ланки просто не мають аналогів у світі, ми в цьому впевнені! Робіть свій відпочинок яскравим і незвичайним разом з «Поїхали з нами». На Шрі-Ланку зі Львова – тепер це простіше простого!


ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НА ПІДБІР ТУРУ


Ви можете замовити тур або будь-яку іншу послугу заповнивши всі поля і вказавши контактний номер телефону. Наш менеджер зателефонує Вам для детального виявлення Ваших потреб.

Оформлення запиту не зобов’язує Вас робити бронювання цього туру!


У нашій базі понад 2000 турів, на будь-які дати!

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені*.


Гарантія надійності

Ми гарантуємо Вам повернення грошей, в разі виникнення непередбачуваних обставин!

Гарантія відповідності

Ви можете бути впевнені, що Ви гарантовано приїдете в той готель, який замовили!


Гарантія ціни

Ви повністю застраховані від переплат. Ціни, заявлені оператором, є остаточними!

Гарантія збереження грошей

Не хвилюйтесь, якщо що-небудь піде не так, і Ви не зможете поїхати. Ви можете оформити страхування від невиїзду і Вам повернуть 100% вартості туру!ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НА ПІДБІР ТУРУ

У нашій базі понад 2000 турів, на будь-які дати!

Ім'я:*
Контактний телефон:*
Країна:*
Виліт з:
Готель:
Дата:
Бюджет туру:
Куди надіслати запит?*
Повідомлення:

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені*.Поїхали з нами!