Розумний туризм в ОАЕ: як зекономити? | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Розумний туризм в ОАЕ: як зекономити?

ОАЕ, Дубаї
Дубаї, ОАЕ

Всі знають, що ціни на відпочинок в ОАЕ далекі від демократичних, але розумний турист зможе зекономити навіть у найдорожчій столиці світу – Дубаї. Як? Зараз розкажемо.

Жодних таксі або орендованої машини

Дубаї трнаспорт громадський в
Громадський транспорт в Дубаї

Єдиний спосіб зекономити на пересуванні в ОАЕ – це пересісти на громадський транспорт. Ціни в Дубаї на таксі і інші персональні види транспорту просто здирницькі. На щастя, громадський транспорт тут на рівні – безліч маршрутів, зручні, не переповнені салони, кондиціонер.

На громадському транспорті теж можна економити. Для цього потрібно купити картку Nol Card, яка дозволяє оплачувати проїзд практично у всіх видах громадського транспорту. Є кілька видів цієї картки:

Silver Card – універсальна, підходить для оплати проїзду в будь-якому міському транспорті, до того ж кількість проїздів можна поповнювати. Підійде, якщо ви збираєтесь багато і часто пересуватись по місту.

Red Card дозволяє пересуватися лише одним видом транспорту і її вистачить лише на 10 поїздок. Зате коштує вона доволі дешево.

Якщо ж ви, все-таки, обрали таксі, то не сідайте в машину без лічильника і вартість проїзду уточнюйте одразу.

The Entertainer Book

The Entertainer Book
The Entertainer Book

Хочете, щоб ціна на відпочинок в Дубаї суттєво знизилась, тоді купіть The Entertainer Book. Звучить, як рекламний слоган, але це справді діє. The Entertainer Book – це книжка ваучерів на знижку. Коштує вона близько $ 100. Але не поспішайте морщити носа! В The Entertainer Book зібрано більше 3000 ваучерів буквально на все: від знижок в ресторанах та готелях до економії в SPA-центрах, на екскурсіях та в сувенірних магазинчиках. Заплачена сума відіб’ється ледь не в перший же день.

The Entertainer Book буває кількох типів: для сімейного відпочинку, для активних розваг і суто гастрономічна.

Безкоштовні екскурсії

Ми весь час повторюємо, що ціни в Арабських Еміратах дуже високі, але водночас тут можна зекономити навіть на екскурсіях. Наприклад, в Дубаї регулярно проводяться безкоштовні екскурсії, щоправда, англійською мовою. Таких екскурсій дві:

1. Центральною частиною міста – пішохідна, 2-годинна екскурсія, проводиться щодня.

2. 1,5 годинна екскурсія історичною частиною міста.

Історичні пам’ятки з вільним доступом

Бухта дубайська
Дубайська бухта

Якщо трошки піднапрягтись, то в Дубаї можна знайти величезну кількість історичних пам’яток, вхід до яких безкоштовний.

Мечеть Джумейра Izle – єдина святиня, в яку пускають представників інших релігій. Мало того, тут проводяться щоденні безкоштовні екскурсії (теж англійською мовою). Кому цікаво: 1,5 годинна екскурсія починається о 10тій ранку. Заповідник рожевих фламінго. Хочете побачити рожеве море, яке гойдається в такт приливам і відливам? Повірте, явище незабутнє.

Заповідник знаходиться в Дубайській бухті. Вхід вільний, але потрібна попередня реєстрація.

Шоу фонтанів. Хто ж не чув про знамените шоу фонтанів в Дубаї? Та головне, що це видовище безкоштовне. Шоу проводять щодня, початок о 18:00.

Dubai Card

Dubai Card
Dubai Card

В Дубаї, як і в більшості європейських столиць, діє карта мандрівника – це своєрідна дисконтна картка на знижку у всіх визначних місцях міста, на популярних маршрутах та в громадському транспорті. Існує декілька видів Dubai Card, які варіюються за терміном дії, кількістю людей, які одночасно можуть нею користуватись та вартістю.

Безкоштовний Wi-Fi

SmartPalms
SmartPalms

Об’єднані Арабські Емірати не відносяться до тих країн, де в готелях гостям пропонують безкоштовний Wi-Fi. Але в цій країні рятують «розумні пальми» (SmartPalms) – це сучасні пристрої, які безкоштовно роздають Wi-Fi в радіусі 100 м, найчастіше їх можна знайти на пляжі. До речі, поки ви заряджатимете телефон/плеєр/планшет, інформаційна панель на стовбурі розповість вам про визначні пам’ятки міста, клуби та кафе, останні новини, погоду та багато іншого цікавого і корисного.

Ще один вид економії

Вміння економити – це не лише можливість знайти дешевші варіанти, а й уміння уникнути додаткових витрат, наприклад штрафів. Тому, щоб ціна відпочинку в Еміратах не стала непомірно високою. Дотримуйтесь простих правил:

1. Не смітіть і будьте уважні, навіть випадково кинутий повз урну папірець може стати причиною для штрафу.

2. Чоловіки будьте обережніші з залицяннями до місцевих дівчат: несподівані погляди, слова або жести в цій суворій релігійній країні можуть бути зрозумілі дуже двояко.


Як бачите навіть у такій дорогій країні, як Об’єднані Арабські Емірати можна економити, тож не сумнівайтесь, пакуйте валізи і вирушайте в східну казку. Гарного відпочинку і лише приємних вражень!


Поїхали з нами!