Журнал мандрівника


Романтика і свічки – католицьке Різдво у Парижі

Парижі в різдво
Різдво в Парижі

Тури на Новий рік в Париж – міцно тримають ТОП найбільш популярних напрямків. Ще б пак! Годі придумати кращих декорацій для романтичної подорожі, ніж місто кохання, що потопає у святкових вогнях. Ось, уявіть, ви робите пропозицію своїй коханій біля Нотр-Даму або Ейфелевої вежі… Хоча нас трошки занесло… Можна просто погуляти засніженими вуличками, випити чашечку кави з круасаном.

Варто зазначити, що Новий рік в Парижі не надто шановане свято, краще приїжджати сюди на католицьке Різдво, 25 грудня.

Далее

Все про Єгипет: поради українським туристам

Єгипті в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

До нас часто звертаються туристи з суто практичними питаннями щодо поїздки в Єгипет. Тож ми систематизували найпопулярніші запитання і створили такі собі поради для подорожі в Єгипет.

Далее

Як зекономити в Римі?

Римі в відпочинок
Відпочинок в Римі

Ні для кого не секрет, що Рим – одна з найдорожчих столиць світу і, щоб організувати дійсно шикарний відпочинок в Римі, необхідно викласти чималеньку суму. Але, як то кажуть: «копійка гривню береже» і в цій статті ми розкажемо, як в італійській столиці заощадити на морозиво та піцу, не сильно при цьому напружуючись.

Далее

Ми знаємо, як має виглядати ідеальна зимова відпустка…

Австрія, Інсбрук
Інсбрук, Австрія

Отже, ми вивели формулу ідеальної зимової відпустки. Вона проста: лижі + Альпи = Інсбрук, Австрія

Інсбрук – найбільший гірськолижний центр Австрії, щороку він приймає до 4 млн. туристів. А ще Інсбрук – це мальовниче містечко, зі всіх боків огорнуте Альпами, з чепурними різнокольоровими будиночками та приголомшливими краєвидами найкрасивіших гір у світі. Але про краєвиди згодом, зараз про головне – про гірськолижні тури в Інсбрук.

Далее

5 питань, які ви точно задасте, збираючись на відпочинок в Єгипті з дітьми

З відпочинок Єгипті дітьми в
Відпочинок в Єгипті з дітьми

Хто сказав, що в Єгипті відпочинок з дітьми неможливий? Дуже навіть можливий. Зараз розкажемо секрети, беріть блокнот і записуйте.

Далее

Коли відпочинок йде на користь – Карлові Вари в Чехії

Чехія, Вари Карлові
Карлові Вари, Чехія

Українці їдуть відпочивати в Берегово та Косино, а чехи – в Карлові Вари. Хоча і українцям туди їздити ніхто не забороняє – тури в Карлові Вари зі Львова дууууже популярні.

Курорт Карлові Вари в Чехії – це найбільший лікувальний центр країни, адже на його території є одразу 13 термальних джерел. Ну, якщо до термального джерела зарахувати ще й місцевий лікер Бехерівку – то 14 джерел.))))

Далее

Як не заблукати в нетрях аеропорту Дубаї?

Дубаї в аеропорт
Аеропорт в Дубаї

Ваш відпочинок в Дубаї почнеться з аеропорту, одного з найбільших та найсучасніших аеропортів світу. На жаль, сучасний не завжди означає комфортний. Зате «найбільший» – це автоматично складний і заплутаний. Як не загубитися в сучасних джунглях терміналів та не зіпсувати собі відпочинок в Дубаї ще з порогу, розкажемо в цій статті.

Далее