Журнал мандрівника


Нетиповий відпочинок в ОАЕ – Фуджейра

ОАЕ, Фуджейра
Фуджейра, ОАЕ

Коли потрапляєш в Фуджейру здається, що її і Дубаї розділяють десятки років технологічного прогресу. Тут немає хмарочосів, не видобувають нафту і життя тече більш-менш спокійно. Тут майже немає піщаних барханів, зате є величні гори, смарагдово-зелені долини, оазиси, збережено безліч історичних пам’яток. А ще Фуджейра – це єдиний емірат, що знаходиться на березі Індійського океану. Словом відпочинок в Фуджейрі буде багатообіцяючим.

Далее

Especially for tourists: курорт Макаді-Бей

Єгипет, Макаді Бей
Макаді-Бей, Єгипет

До чого вже техніка дійшла… Точніше туристичний бізнес дійшов: тепер для туристів будують цілі курорти. Взяти хоча б Макаді-Бей. Було собі тихе безлюдне узбережжя біля Хургади і раптом молодий перспективний курорт.

Відпочинок в Макаді-Бей рекомендують тим, хто втомився від невгамовного галасу Хургади, але все ж таки не хоче далеко їхати від її принад. Або тим, кого галас і тусовки взагалі не цікавлять, тобто фанатів спокійно-релаксової відпустки.

Далее

Не Дубаї єдиним, говоримо про інші популярні емірати

ОАЕ в відпочинок
Відпочинок в ОАЕ

Уявіть, що вам випала чудова можливість поїхати на відпочинок в ОАЄ. Який курорт ви би обрали? 95% з вас скажуть Дубаї, але Об’єднані Арабські Емірати – це не лише Дубаї. Хочете знати більше?

Далее

Довгі осінні вихідні? Розігнати нудьгу допоможе тур в Амстердам

Амстердам
Амстердам

А ви знаєте, що попереду аж 3 вихідні дні? Пропонуємо провести їх в Амстердамі, адже немає кращого місця, щоб розігнати осінню нудьгу.

Екскурсійні тури в Амстердам, зазвичай, мають свій туристичний маршрут, але ми хочемо запропонувати вам цікаву і веселу альтернативу, де будуть «незатерті» місця столиці Нідерландів, смачна їжа і заборонені ласощі.;)

Далее

На вулиці холодає – саме час летіти в Єгипет

Єгипті в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

Стовпчик термометра активно рухається вниз, а це означає, що саме час купити путівку в Єгипет. Тож сьогодні поговоримо про актуальне: який курорт обирати, щоб залишитись задоволеним відпусткою.

Далее

«Побачити все» – майже вся Прага за 3 дні. Частина ІІ

Чехія, Прага
Прага, Чехія

Продовжуємо розвивати тему: «Що відвідати в Празі, якщо ви приїхали лише на кілька днів?». В минулій статті ми говорили про відомі місця, які не оминають туристи, плануючи свій відпочинок в Празі. Сьогодні ми пропонуємо віддалитися від центру і подивитися на Золоте місто дещо з іншого ракурсу.

Далее

«Побачити все» – майже вся Прага за 3 дні. Частина І  

Чехія, Прага
Прага, Чехія

 

Ви купили тур вихідного дня в Прагу і за цих 3 дні плануєте побачити все-все-все? Розчаруємо, не вийде, адже Прага буквально напхана цікавими місцями та історичними пам’ятками. Проте, не поспішайте засмучуватись! Ми розкажемо, як побачити майже все за ці три коротенькі дні. Адже, як-то кажуть: «Если сильно захотеть, можно в космос полететь». Поїхали!

Далее