Лижники рекомендують австрійський Зельден

Австрія, Зельден
Зельден, Австрія

2 зручні точки доступу в зону катання, 2 льодовика, 3 трьохтисячники, майже 2000 м перепаду висоти в зоні катання, гарантований сніг, ідеальне співвідношення трас за складністю, бездоганна якість підготовки схилів, нові швидкісні підйомники на території всього курорту, гірські ресторани мало не під кожною ялинкою. І ви ще питаєте, за що лижники так люблять Зельден?

Гірськолижний курорт Зельден в Австрії є одним з кращих в країні. Немало цьому сприяє розташування, адже лижні траси включають три 3-тисячники, вони ж «Велика трійка». Погодьтесь, це відкриває широкі можливості для катання.

Далее

Млинці, ярмарки та карнавали – Новий рік в Берліні

Берліні в рік новий
Новий рік в Берліні

Німці обожнюють Різдво та Новий рік. Вони починають готуватися до нього ледь не за місяць до самого свята! А закінчуються новорічні святкування аж 10 січня. Тож не вагайтесь, купуйте новорічні тури в Берлін і пірнайте в це святкове божевілля з головою.

Далее

Синтерклаас, Фестиваль світла і кофешоп. Що готує Новий рік в Амстердамі?

Амстердамі в рік новий
Новий рік в Амстердамі

Якби мені запропонували обрати європейську столицю, де б я хотіла зустріти Новий рік – це був би Амстердам. Бо тут уміють відриватися на повну, святкувати з останніх сил і в кожній події бачити можливість чудово провести час.

Новий рік в Амстердамі не прийнято святкувати вдома, перед телевізором. По суті, неважливо, яка на вулиці погода: дощ, завірюха чи лютий мороз, городяни збираються на Музейній площі або на площі Дам, біля курантів, і весело відраховують останні секунди минулого року. А далі вино та шампанське ллються рікою і веселі компанії розбрідаються хто куди: в нічний клуб, на каток чи снігові гірки, гуляти до каналів. Цієї ночі не спить ніхто. А на світанку 1 січня, ті, кому вистачить сил, йдуть купатися в Північне море, вважається, що таке купання приносить удачу на весь рік.

Далее

Романтика і свічки – католицьке Різдво у Парижі

Парижі в різдво
Різдво в Парижі

Тури на Новий рік в Париж – міцно тримають ТОП найбільш популярних напрямків. Ще б пак! Годі придумати кращих декорацій для романтичної подорожі, ніж місто кохання, що потопає у святкових вогнях. Ось, уявіть, ви робите пропозицію своїй коханій біля Нотр-Даму або Ейфелевої вежі… Хоча нас трошки занесло… Можна просто погуляти засніженими вуличками, випити чашечку кави з круасаном.

Варто зазначити, що Новий рік в Парижі не надто шановане свято, краще приїжджати сюди на католицьке Різдво, 25 грудня.

Далее

Все про Єгипет: поради українським туристам

Єгипті в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

До нас часто звертаються туристи з суто практичними питаннями щодо поїздки в Єгипет. Тож ми систематизували найпопулярніші запитання і створили такі собі поради для подорожі в Єгипет.

Далее

Ми знаємо, як має виглядати ідеальна зимова відпустка…

Австрія, Інсбрук
Інсбрук, Австрія

Отже, ми вивели формулу ідеальної зимової відпустки. Вона проста: лижі + Альпи = Інсбрук, Австрія

Інсбрук – найбільший гірськолижний центр Австрії, щороку він приймає до 4 млн. туристів. А ще Інсбрук – це мальовниче містечко, зі всіх боків огорнуте Альпами, з чепурними різнокольоровими будиночками та приголомшливими краєвидами найкрасивіших гір у світі. Але про краєвиди згодом, зараз про головне – про гірськолижні тури в Інсбрук.

Далее

5 питань, які ви точно задасте, збираючись на відпочинок в Єгипті з дітьми

З відпочинок Єгипті дітьми в
Відпочинок в Єгипті з дітьми

Хто сказав, що в Єгипті відпочинок з дітьми неможливий? Дуже навіть можливий. Зараз розкажемо секрети, беріть блокнот і записуйте.

Далее

Коли відпочинок йде на користь – Карлові Вари в Чехії

Чехія, Вари Карлові
Карлові Вари, Чехія

Українці їдуть відпочивати в Берегово та Косино, а чехи – в Карлові Вари. Хоча і українцям туди їздити ніхто не забороняє – тури в Карлові Вари зі Львова дууууже популярні.

Курорт Карлові Вари в Чехії – це найбільший лікувальний центр країни, адже на його території є одразу 13 термальних джерел. Ну, якщо до термального джерела зарахувати ще й місцевий лікер Бехерівку – то 14 джерел.))))

Далее

Як не заблукати в нетрях аеропорту Дубаї?

Дубаї в аеропорт
Аеропорт в Дубаї

Ваш відпочинок в Дубаї почнеться з аеропорту, одного з найбільших та найсучасніших аеропортів світу. На жаль, сучасний не завжди означає комфортний. Зате «найбільший» – це автоматично складний і заплутаний. Як не загубитися в сучасних джунглях терміналів та не зіпсувати собі відпочинок в Дубаї ще з порогу, розкажемо в цій статті.

Далее

Сколихнемо сонне царство – драйвова поїздка в Єгипет

Єгипті в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

Ви там ще часом не обросли офісним мохом? А може ви вже пустили коріння в м’яке крісло? Давно перевіряли? А як щодо розім’яти м’язи, розтрусити кістки і пустити судинами адреналін? Не сезон? А от і ні! Путівки у Єгипет не залежать від сезону, погоди і не обмежують ваших вподобань. У нас є своя мега-крута програма відпочинку в Єгипті-2017. Приєднаєтесь?

Одразу обмовимось, що часу, та й бажання, лежати на пляжі у вас не буде. Тут лише драйв, лише чистий адреналін та енергія.

Далее