Нетиповий відпочинок в ОАЕ – Фуджейра | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Нетиповий відпочинок в ОАЕ – Фуджейра

ОАЕ, Фуджейра
Фуджейра, ОАЕ

Коли потрапляєш в Фуджейру здається, що її і Дубаї розділяють десятки років технологічного прогресу. Тут немає хмарочосів, не видобувають нафту і життя тече більш-менш спокійно. Тут майже немає піщаних барханів, зате є величні гори, смарагдово-зелені долини, оазиси, збережено безліч історичних пам’яток. А ще Фуджейра – це єдиний емірат, що знаходиться на березі Індійського океану. Словом відпочинок в Фуджейрі буде багатообіцяючим.

Райони Фуджейри

Звичайно, найпопулярніші райони Фуджейри на березі Індійського океану. Це Ель-Фуджейра, Дібба, Аль-Бадія, Кальба і Хор-Факан. Поганих районів в цьому еміраті немає, однак, не рекомендуємо селитись в горах, адже там може вестися розробка кар’єрів.

Пляжі Фуджейри

Фуджейри з один пляжів
Один з пляжів Фуджейри

Берег Індійського океану. Хіба цього не достатньо? Ок. А як щодо 90км суцільного золотистого піску. Запевняємо, тур в Фуджейру обіцяє просто райський пляжний відпочинок.

Всі пляжі на курорті належать готелям. Про те відпочити на сусідньому «чужому» пляжі теж можна, за це потрібно заплатити 18-35 AED. В плату входить оренда шезлонга, парасольки та інші принади цивілізованого відпочинку. Проте, навряд чи вам захочеться десь бродити – всі без виключення місцеві пляжі добре обладнані, регулярно прибираються. Якщо пощастить, то може навіть трапитись варіант з прісноводним басейном.

Пляжі Фуджейри підійдуть і для тих, хто хоче просто розслабитись і для тих, хто не проти попірнати. Останнім радимо обирати Оманську затоку, там мальовничі корали і вода буквально вирує життям.

Лікувальний відпочинок в ОАЕ (Фуджейра)

Аль-Айн-Гомур гарячі джерела
Гарячі джерела Аль-Айн-Гомур

Насправді тури в Фуджейру ще й чудова можливість підтягнути здоров’я на гарячих джерелах Аль-Айн-Гомур. Це маленьке лікувальне чудо знаходиться в 20 км від Ель-Фуджайри, в мальовничій гірській долині, звідки видно верхівки гір. Гарячі сірководневі джерела добре впливають на шкіру та суглоби. Приїжджати сюди можна круглий рік. В літню пору купання доповнюється підйомом на одну з вершин та відвідуванням колишнього ринку верблюдів.

Розваги в Фуджейрі

Фуджейрі в дайвінг
Дайвінг в Фуджейрі

Якщо про відновлення здоров’я вам, на щастя, думати ще ранувато, тури в Фуджейру можуть запропонувати безліч інших цікавих розваг. І перша з них, звичайно, дайвінг. Що й не дивно, якщо поруч коралові рифи, гріх не попірнати. Лайфак: найбільше дайвінг-центрів розташовано поруч з готелем «Океанік».

Де варто пірнати? Ми рекомендуємо мис Мартіні, який славиться різнокольоровими коралами. А ще тут частенько можна побачити лев-рибу, каракатиць, риб-скорпіонів та іншу екзотику.

Ще радимо Хор-Факан (в перекладі «затока двох щелеп), де серед твердих коралів можна зустріти тигрових акул, черепах та скатів, не рахуючи різної різнокольорової дрібноти. А ще поблизу узбережжя є кілька затонулих кораблів.

Якщо ви любите історичні пам’ятки, то під час туру Фуджейрою, варто зазирнути в один з двох старовинних портів (або в обидва;)) Перший форт, який більше скидається на величезний середньовічний замок, знаходиться в Старому місті в Ель-Фуджайрі. Інший форт – Ель-Хейл– відомий тим, що довгий час був резиденцією правителя арабських еміратів (дідуся нинішнього еміра). Ви зможете зайти всередину і оглянути вітальні, спальні, коридори, комори, та побувати на виробництві фінікової патоки, що зручно розташоване у внутрішньому дворі форту.

Окрім фортів, варті уваги 500-літня мечеть Аль-Бадія, ніби виліплена з навколишнього піску, та Національний парк «Ваді-Вурайя» – це розкішний зелений оазис посеред безкрайніх пісків, який просто необхідно побачити. Тут навіть водяться леопарди та каракали.

Можете навідатись до справжнісіньких мангових гаїв у містечку Кальба. Окрім величезних плантацій фруктових дерев (уявіть, манго ростуть просто над головою!), містечко славиться автентичною португальською архітектурою.

Ну і родзинка турів в Фуджейру – бої биків. Одразу попереджаємо видовище досить криваве, тому двічі подумайте чи хочете це побачити. Хоча маємо визнати виглядає шоу дуже навіть ефектно.

З більш гуманних розваг радимо – верблюжі перегони, де можна не лише поставити на виграшну «конячку», а й покататися на двогорбому транспорті. Насправді тури в Фуджейру пропонують безліч розваг: водні види спорту, сходження в гори, екзотичні подорожі по висохлим руслах річок.


Відпочинок в ОАЕ, в Фуджейрі може бути різним, але однозначно він буде неординарним, приєднуйтесь!


Поїхали з нами!