На вулиці холодає – саме час летіти в Єгипет | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


На вулиці холодає – саме час летіти в Єгипет

Єгипті в відпочинок
Відпочинок в Єгипті

Стовпчик термометра активно рухається вниз, а це означає, що саме час купити путівку в Єгипет. Тож сьогодні поговоримо про актуальне: який курорт обирати, щоб залишитись задоволеним відпусткою.

Шарм-ель-Шейх –для тих, хто не звик сидіти на місці.

Єгипет, Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх, Єгипет

Якщо ви любите активний відпочинок та ще й плавати вмієте, то Шарм-ель-Шейх – ідеальне для вас місце. Чому? Два простих слова, і ви все зрозумієте, – «коралові рифи». На цьому курорті вони найближче до берега, а ще тут є затонулі кораблі, морський заповідник і багато інших цікавинок.

Та не лише багатий підводний світ робить Шарм-ель-Шейх об’єктом бажань мільйонів туристів. Цей курорт – синонім розкішного відпочинку в Єгипті: дорогі готелі, вишукана кухня, всі розваги, які лише може вигадати ваша фантазія.

Якщо їдете вдвох – обирайте Ель-Гуну

Єгипет, Ель-Гуна
Ель-Гуна, Єгипет

Повітряна, майже неземна і трохи нереалістична Ель-Гуна здатна причарувати навіть скептиків. Вона доводить, що Єгипет може бути витонченим. Зелені острови, пронизливо-блакитні лагуни, пишні, рукотворні сади, фешенебельні готелі, з’єднані між собою містками і каналами. І ви ще думаєте чи брати ці гарячі путівки в Єгипет на двох?

А ще Ель-Гуна – це, як окремий континент: тут є свої пляжі, готелі, нічні клуби та бари та навіть порт та аеродром. Таке собі персональне відділення раю в Єгипті.

Якщо боїтесь помилитись їдьте в Хургаду

Єгипет, Хургада
Хургада, Єгипет

Якщо ви запитаєте, який курорт Єгипту найпопулярніший, в більшості випадків, назвуть Хургаду. Причин для цього декілька. По-перше, Хургада – це автоматично доступний та дешевий відпочинок в Єгипті. По-друге, це просторі піщані пляжі і зручні готелі. По-третє, це розвинута інфраструктура, яка прагне задовольнити всіх і кожного. По-четверте, це тотальний allіnclusive.

Крім всього перерахованого вище, Хургада – ідеальне місце для відпочинку всією сім’єю. Для дітей тут є чудові ігрові майданчики, а дорослі можуть розважитись за допомогою міні-гольфу, скакових коней, водних велосипедів, паропланів та інших дорослих забавок.

До слова, до коралових рифів з Хургади досить далеко, але немає нічого неможливого для тих, хто справді хоче попірнати. Наприклад, можна винайняти катер чи катамаран. Тим більше, воно того варте, адже вода біля рифів надзвичайно прозора.

Сафага – майже Мертве море

Єгипет, Сафага
Сафага, Єгипет

Для свого відпочинку в Єгипті-2017 ви можете обрати Сафагу. Це невеличкий, але багатообіцяючий курорт, який полонить вас своїм затишком. Уявіть, гірський хребет захищає Сафагу від сильних вітрів і піщаних бур, спокійні, блакитні затоки дуже насичені солями. Більше того, унікальний клімат Сафаги дуже близький до клімату знаменитого Мертвого моря. Тут ви не лише відмінно відпочинете, а й здоров’я підлатаєте.


Приходьте в наш офіс в будь-який час і ми допоможемо вам знайти тур в Єгипет, який стане для вас ідеальним. Побалуйте себе теплим сонечком, якого зараз так мало!


Поїхали з нами!