Чорногорія. Все про Чорногорію | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Чорногорія – мальовничі пейзажі та доброзичливі жителі

Чорногорія – мальовничі пейзажі
Чорногорія – мальовничі пейзажі

Якщо існує на землі місце, де природа безмірно щедра у всіх своїх проявах та яскравих барвах, то таким місцем безсумнівно є Чорногорія – невеличка затишна країна з мальовничими пейзажами та доброзичливими жителями.

Відпочинок в Чорногорії підійде для тих, хто хоче побути наодинці з природою та собою. Тут поки нема зграй галасливих туристів та цілодобових розважальних комплексів, натомість є ласкаве море та первозданна природа. До того ж, віза в Чорногорію не потрібна.

Курорти Чорногорії

о. Святий Стефан
о. Святий Стефан

Унікальна природа лишає багато місця для польоту фантазії, тому курорти в Чорногорії порадують вас своїм різноманіттям. Найбільші з них Будва, Котор, Герцег-Нові, Святий Стефан і Петровац.

Котор – це маленький райський куточок, що оточений барвистою зеленню лісів та витонченістю гірських  хребтів. Звивисті, старовинні вулички, древні церкви та храми, занесені до спадщини ЮНЕСКО, площа котів, безліч сувенірних крамничок і симпатичних кав’ярень – саме так описати це, на перший погляд, суворе містечко. А ще тут зосереджена найбільша кількість екскурсій в Чорногорії.

 

Будва – найвідоміший курорт Чорногорії. Він по праву вважається молодіжним, адже тут знаходиться епіцентр розваг та нічних тусовок. А ще Будва – це красуні-яхти, Старе місто, казкові пляжі Могрен, безліч квітів і фруктів.

 

Курорт Герцег-Нові називають «Ботанічним садом». Бананові пальми, величезні кактуси, дикі олеандри, великі агави – від кількості зелені просто рябить в очах, хоча в сумі все виглядає дуже і дуже гарно.

 

о. Святий Стефан – це практично еталон сімейного відпочинку, хоча молодятам острів теж припаде до смаку. Фантастичні пейзажі, будиночки в середземноморському стилі і вузькі вулички створюють неповторну чарівність острова.

 

Петровац називають містом мільйонерів, через надзвичайно високу вартість нерухомості, подейкують, що тут є дачі кількох українських політиків. Сам курорт дуже тихий і спокійний, засаджений величезною кількістю оливкових дерев.

Клімат Чорногорії

Загалом клімат помірно-континентальний з невеликими коливаннями. В горах панує альпійський клімат, на узбережжі – середземноморський, саме через це в приморських регіонах літо більш спекотне та затяжне, а в центральних регіонах країни зазвичай більш прохолодно. Море в Чорногорії прогрівається досить рано – купатися можна вже з кінця квітня. Купальний сезон остаточно згортається в кінці жовтня.

Розкішні пляжі та кристально чисте море Чорногорії

Пляжі Чорногорії – це щось! По-перше, вони надзвичайно чисті, як і Адріатичне море, що їх омиває. По-друге, ця маленька країна вмістила в собі практично всі види пляжів: дрібний пісок, морська галька і навіть штучні бетонні плити. Загальна протяжність пляжної зони – 73 км! І що приємно, майже всі пляжі розташовані в тихих затишних бухтах, захищених від пронизливих вітрів.

Екскурсії по Чорногорії,історичні пам’ятки та цікаві місця

Котор
Котор

Як і в будь-якій туристичній країні, тут є місця, де обов’язково потрібно побувати, тому неодмінно поповніть свою колекцію знімків світлинами на острові Св. Стефана і біля монастиря Острог.  Також красиві краєвиди відкриваються з Боко-Которської бухти і оглядового майданчика Котору.

Урізноманітнити свій відпочинок в Чорногорії можна відвідинами Скадарського озера, яке вважається найчистішим на Балканах, унікального каньйону річки Тара та льодовикових озер в національному парку «Дуритор».

Тури в Чорногорію для тих, хто любить аристократичний відпочинок.

 Поїхали з нами!