Лижники рекомендують австрійський Зельден | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Лижники рекомендують австрійський Зельден

Австрія, Зельден
Зельден, Австрія

2 зручні точки доступу в зону катання, 2 льодовика, 3 трьохтисячники, майже 2000 м перепаду висоти в зоні катання, гарантований сніг, ідеальне співвідношення трас за складністю, бездоганна якість підготовки схилів, нові швидкісні підйомники на території всього курорту, гірські ресторани мало не під кожною ялинкою. І ви ще питаєте, за що лижники так люблять Зельден?

Гірськолижний курорт Зельден в Австрії є одним з кращих в країні. Немало цьому сприяє розташування, адже лижні траси включають три 3-тисячники, вони ж «Велика трійка». Погодьтесь, це відкриває широкі можливості для катання.

Зельдені в Apre-Ski
Apre-Ski в Зельдені

До того ж слава про Apre-Ski в Зельдені гримить далеко за межі Австрії. Що-що, а розважати публіку тут вміють. Розважатись тут починають ще на схилах (по всьому маршруту розкидані маленькі колоритні кафе), а закінчують вже у місті. Хоча, на нашу суб’єктивну думку, найбільш тусовочне місце в Зельдені – Гіггійох.

Про кафешки варто сказати окремо, адже це своєрідна родзинка курорту. Кожне кафе має свою особливість. Наприклад, у 2013 році ексклюзивний ресторан Гайслахкогельбан був відкритий на висоті 3048 м.

Але ми щось відхилилися від теми, адже головне на гірськолижному курорті Зельден – це траси, про них і поговоримо.

Траси австрійського курорту Зельден

Трас одна в Зельдені з
Одна з трас в Зельдені

Завдяки близькості двох льодовиків Реттенбах і Тіфенбах, Зельден приймає лижників з вересня по травень. Загальна протяжність лижних трас 144 км. Найбільше синіх трас – 70 км, червоних – 45 км і чорних – 27 км. Лижники легко можуть обрати комфортну для себе зону для спуску: від дзеркальної Carving-race-line до м’яких поворотів і ухилів на ділянці для любителів насолодитися катанням без ризику.

Умовно Зельден поділений на 3 зони для катання. Більшість трас прості або середньої складності. Новачкам рекомендуємо Іннервальд та Гіггійох. Впевненим лижникам варто зазирнути в район Міттельстайшен. Ну, а профі вподобають швидкісну трасу Гайслахкогль. Вона також чудово підійде любителям фрірайду, не заганяйте себе в рамки.)))

Гірськолижний курорт Зельден в Австрії має і свої фішки

BMW xDrive траса
Траса BMW xDrive

Траса BMW xDrive з виміром швидкості, де можна записати свій спуск на відео, а також дізнатися свою швидкість.

Нічні катання. Кожної середи 17:30 до 21:30 освітлюється якісна 4-кілометрова траса. Також у вечірні години гостей курорту розважає шоу «Motions» на вершині Гайслахкогеля: лижна акробатика, естафета з факелами, жива музика і фейєрверк.

Зельден люблять сноубордисти переважно за мегасучасний фан-парк Boarderspark Giggijoch на висоті 2450 м. Парк повністю нафарширований трамплінами, фан-боксами, рейлами, стінами, халф-пайпами. Але тут є ще кілька вартісних родзинок, наприклад, розкішна траса для бордеркросу та зона для фрірайду на сноуборді, зокрема, на території двох льодовиків. Тут можуть кататися, як професіонали, так і новачки – траси різної складності.

Лайфак: скі-паси у Зельдені можна замовити онлайн, тому забудьте про черги та безцільне витрачання часу.

А якщо раптом набридне ганяти з гірок, гірськолижний курорт Зельден пропонує відносно мирний відпочинок: прогулянки гірськими стежками, сходження (з гідом), параглайдінг, катання на санках, кегельбан, прокат сноумобіля, стрільбища. Можна ще більш звично – похід в кіно, баня, каток і тренажерні зали, а ще 118 ресторанів, 10 дискотек і клубів.


Ми організовуємо регулярні та індивідуальні тури в Зельден. Звертайтесь, і нехай зимовий відпочинок приносить вам лише задоволення.


Поїхали з нами!