Програма лояльності - тури за комфортними цінами! | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


 

Програма лояльності – це можливість відпочивати за найкомфортнішою ціною!


 
 

 
 
            НАЙАКТИВНІШІ ТУРИСТИ
 
 
 

 

Всі! Абсолютно всі туристи мріють:

Отримувати знижку для себе і своїх друзів; Брати участь в накопичувальній програмі і розплачуватись за тури накопиченими грошима і … Щоб кількість грошей збільшувалась сама собою, без всяких бронювань! Скажете, такого не буває? Ми готові посперечатись …

Програма лояльності ”Поїхали з нами“ виконує мрії!

Картка “Поїхали з нами“ – це три в одному:

– Картка на знижку; – Накопичувальна система грошових бонусів; – Міні-банк з процентною ставкою.

Як це працює?

Після покупки першого пакетного туру, Ви отримуєте у менеджерів картку. Тепер Ви учасник нашої програми лояльності, і далі підуть суцільні бонуси. 1.Тепер будь-який тур (навіть гарячий!) Ви і Ваші друзі купуєте зі знижкою 3%. Картка діє на пред’явника, так що сміливо віддавайте її своїм родичам і друзям. Тим більше, Вам це вкрай вигідно. Чому? Див. пункти 2а і 2б. 2а. При кожній покупці туру (хто б її не робив) на картку нараховується 1% від суми бронювання. І тепер ці гроші Ви можете витратити на часткову або навіть повну оплату Ваших наступних подорожей! Скористатись накопиченою на картці сумою може тільки власник картки! 2б. Кожен Ваш друг/родич/знайомий, який також отримав нашу картку по прямій Вашій рекомендації, з кожного свого заброньованого туру також буде накопичувати на Вашу картку 1% від суми бронювання. І так буде завжди. Чим більше придбаних турів Вами і Вашими друзями, тим більша бонусна сума? Не тільки! Див. пункт 3. 3. Кожен місяць ми збільшуємо суму на рахунку Вашої картки на 5%. Незалежно від того, купуєте Ви тури чи ні. Ми просто вдячні Вам за те, що Ви наш Клієнт!

Що Вам необхідно знати:

– Ви стаєте учасником нашої програми лояльності з наступної після отримання картки покупки туру; – Вартість туру буде зменшуватись і на 3% (знижка по картці), і на ту суму, яка накопичиться на рахунку завдяки Вашим друзям; – Якщо протягом 6 місяців з дня останнього бронювання, Ваша картка не буде використана Вами або Вашими друзями, то накопичена на рахунку сума згорить. Найвигідніше подорожувати з нами хоча б 2 рази в рік. Якщо Ваші плани не дозволяють Вам відпочивати двічі в році, то Ви можете передати Вашу картку друзям. Розповідайте про нас своїм друзям і знайомим, ми забезпечимо їм хороший відпочинок, а Вам – поповнення бонусного рахунку!

 
 
 
 

Заявка на підбір туру

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені*.
Поїхали з нами!