Коли відпочинок йде на користь – Карлові Вари в Чехії | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Коли відпочинок йде на користь – Карлові Вари в Чехії

Чехія, Вари Карлові
Карлові Вари, Чехія

Українці їдуть відпочивати в Берегово та Косино, а чехи – в Карлові Вари. Хоча і українцям туди їздити ніхто не забороняє – тури в Карлові Вари зі Львова дууууже популярні.

Курорт Карлові Вари в Чехії – це найбільший лікувальний центр країни, адже на його території є одразу 13 термальних джерел. Ну, якщо до термального джерела зарахувати ще й місцевий лікер Бехерівку – то 14 джерел.))))

Лікування в Карлових Варах

Вар джерел з одне лікувальних Карлових
Одне з лікувальних джерел Карлових Вар

Абсолютно логічно, що там, де є 13 лікувальних джерел, рано чи пізно виникне санаторій. На сьогоднішній день санаторно-курортне лікування – це основний вид заробітку для цього мальовничого чеського містечка.

Самі термальні води можна розділити на 2 групи: ті, які можна пити і ті, в яких можна купатись (що знову ж таки логічно))). Питна термальна вода містить сполуки кальцію, калію, магнію.

Вода з джерела Вржидло використовується для термальних басейнів в Карлових Варах. До ваших послуг вуглекислі, кисневі, радонові, перлинні та інші ванни, купання в басейнах, промивання кишечнику, зрошення, полоскання і інше.

Готелі Карлові Вари

Всі готелі в Карлових Варах можна умовно розділити на 3 великі категорії: класичні готелі 3-5 зірок, курортні будинки (на кшталт наших садиб зеленого туризму в Берегово) і власне, санаторії. Про них потрібно розповісти детальніше.

Санаторії в Карлових варах

Вар санаторії з один Карлових
Один з санаторіїв Карлових Вар

Санаторії в Карлових Варах приймають на лікування пацієнтів з захворюваннями органів травлення, порушеннями обміну речовин, зокрема цукровим діабетом. Вживання мінеральних вод поєднується з термальними та грязьовими ваннами, масажем, тривалими прогулянками.

Лікування в Карлових Варах може проходити за спеціальними програмами розрахованими на 7, 14 або 21 день. Лікування включає проживання, попередній огляд лікаря та аналізи, повний пансіон, зокрема з урахуванням спеціалізованої дієти і, звичайно, безпосереднє лікування мінеральними водами.

Індивідуальний курс лікування призначається лікарем на основі повного обстеження з урахуванням стану здоров’я та діагнозу.

Піші прогулянки

Варами прогулянка Карловими піша
Піша прогулянка Карловими Варами

Відпочинок в Карлових Варах – це, передусім, піші прогулянки, адже тут вважають, що лише так можна досягти максимального лікувального ефекту. І в цьому місці варто зазначити, що самі Карлові Вари – дуже мальовниче містечко, тому від прогулянок ви отримаєте масу задоволення.

Навіть в питаннях прогулянок чехи все продумали, щоб ваш відпочинок в Карлових Варах був максимально комфортним. На курорті прокладено аж 21 піший маршрут. Вони розділяються за рівнем складності.

• Легкі стежки з 1 по 6 можуть подолати практично всі, незалежно від стану здоров’я.

• Стежки середнього рівня складності з 7 по 14 підходять пацієнтам з незначними порушеннями суглобів;

• Складні стежки з 15 по 21 вимагають хорошої фізичної підготовки.

Що подивитись в Карлових Варах?

Моцарта будинок
Будинок Моцарта

Варто пам’ятати, що це лікувальний курорт, тому туристичних пам’яток тут не так багато, але визначні місця в Карлових Варах все ж є, та й саме містечко радує око мальовничою архітектурою.

Гейзерна канонада – це перше, що згадуєш, коли тебе питають про цікаві місця в Карлових Варах. Саме тут в скляних стінах знаходиться найбільше гейзерне джерело курорту, яке підкидає киплячу воду на 12 метрів вгору.

В Карлових Варах є ще одна канонада «Млинська». Вона тут найстаріша, датується VIII ст. Галерею канонади прикрашають 12 скульптур, що символізують 12 місяців. Влітку в стінах галереї дає концерти оркестр.

Навпроти Млинської канонади розташований будиночок, до якого, за легендою, приклав руку сам цар Петро І. Будинок дуже колоритний і вибивається з загального архітектурного ансамблю, тому ви одразу його помітите. Зараз там розташований дорогий готель.

В Карлових Варах є також будинок, де жив Моцарт – це невеликий витончений 4-поверховий будинок ніжно-салатового кольору. Зараз там також готель з 12 затишними номерами та репродукціями відомих картин на стінах. Простих туристів всередину, на жаль, не пускають, але ви легко можете стати постояльцем)))

І нарешті, ваш туристичний відпочинок в Карлових Варах має закінчитись оглядинами замку. Так, тут є справжній замок, щоправда він знаходиться в приватній власності. Замок Хауенштайн, інша назва Горні Град знаходиться досить високо в рудних горах. Хоча замок і є приватною власністю, туристів тут дуже люблять і залюбки проводять екскурсії, тому радимо обов’язково завітати.

Що привезти?

Сувенір карловарський Бехерівка
Бехерівка – карловарський сувенір

Наостанок радимо, що привезти з відпочинку в Карлових Варах в якості сувеніру: знову ж таки, ту саму «Бехерівку», яку продають в подарункових пляшках, а ще типово карловарський сувенір – знамениті горнятка з трубочками для пиття цілющих вод. Панянки можуть придивитися для себе натуральну лікувальну косметику та відому чеську порцеляну «Тун».


Маємо надію, що загітували вас купити автобусний тур в Карлові Вари і ви вже поспішаєте до нас в офіс оформляти путівку;). До нових зустрічей!


Поїхали з нами!