Golden Five Emerald 5*

Дата туру: 02.03.2020

Golden Five Emerald 5* - готель в Хургаді, де на великій території (600 тис. кв.м.), є 4-поверхова будівля зі зручними комфортними номерами для проживання гостей.

  • perod 7 ночей
  • harchuvannja All (все включено)
  • vilt1 зі Львова
  • cnavkazanaz1osobu на 2 осіб
$597 $669
golden-bay-hotel-5
golden-bay-hotel-5
golden-bay-hotel-5

Golden Five Emerald 5* - готель в Хургаді, де на великій території (600 тис. кв.м.), є 4-поверхова будівля зі зручними комфортними номерами для проживання гостей. Готель має власний піщаний пляж довжиною 1,5 км, де є шезлонги, сонцезахисні парасолі, матраци, рушники. Для зручнішого входу в море, потрібне спеціальне взуття.

На території Golden Five Emerald 5* є багато ресторанів, серед яких є головний ресторан та інші, що мають певний напрям: середземноморський ресторан, східної кухні, морепродуктів. Також є декілька барів, в тому числі на пляжі, біля басейну та кальянна.

В межах комплексу GOLDEN 5 CITY працює аквапарк, де 12 гірок для дорослих та 26 гірок для дітей. Там же працює для гостей і оздоровчий центр.

Для занять спортом можна відвідати тренажерний зал, пограти теніс або міні-гольф. На пляжі є облаштований майданчик для гри в пляжний волейбол. Також прцює дайвінг-центр.

Наявність парковки біля готелю, салону краси, конференц-залів, магазинів, створюють ще більше зручностей для гостей.


circle-review
Залиште ваш відгук