Barcelo Ponent Playa 3*

Дата туру: 02.06.2020

Barcelo Ponent Playa 3* знаходиться на першій лінії пляжу, у відокремленій бухті з білосніжним піском і блакитною водою. Готель розташований в затишному прибережному містечку Кала Д'Ор, простягнувся вздовж кількох бухт, кожна з яких по-своєму чарівна.

  • perod 7 ночей
  • vilt1 з Києва
  • cnavkazanaz1osobu на 2 осіб
  • harchuvannja сніданки та вечері
€1352
barcelo-ponent-playa-3
barcelo-ponent-playa-3
barcelo-ponent-playa-3

Barcelo Ponent Playa 3* знаходиться на першій лінії пляжу, у відокремленій бухті з білосніжним піском і блакитною водою. Готель розташований в затишному прибережному містечку Кала Д'Ор, простягнувся вздовж кількох бухт, кожна з яких по-своєму чарівна. Справжня окраса міста - порт з яхтами, причому особливо гарний він увечері, під час заходу. Тут дуже зручно з дітьми: хвиль немає, а глибина наростає поступово.

Бухта оточена мальовничими скелями, а місцеве повітря - це аромат сосен і морський бриз! У готелі вас чекають затишні номери і якісне харчування All Inclusive з великим вибором фруктів, риби і місцевих ласощів - сирів, хамону, десертів. Для найменших гостей працює анімація, а всі любителі активного відпочинку знайдуть тут різні спортивні розваги - від пляжного волейболу до тенісу і боулінгу. Готель розташований в чарівній і дуже красивій бухті Cala Ferrera на кордоні з містечком Cala d'Or. Міжнародний аеропорт знаходиться в 60 км від готелю. 


circle-review
Залиште ваш відгук