Акційні тури, гарячі тури, горящі путівки, єгипет зі львова, тури в оае, тайланд зі львова, ізраїль зі львова, тури | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Подарунковий сертифікат – відпочинок в подарунок!


Як же складно буває підібрати дійсно хороший подарунок! І ось Ви годинами ходите по магазинах і намагаєтеся знайти подарунок, який буде і оригінальним, і милим, і, головне, бажаним.

 

Що хочуть отримати в подарунок Ваші близькі? Згідно з дослідженнями, більшість українців мріє про дивовижну подорож. Так подаруйте її близьким! Даруйте коханим радість, а не привід для сміху.

 

Туристичний сертифікат – це найбажаніший подарунок: несподівано, оригінально і зі смаком!

 

3 причини подарувати туристичний сертифікат:

 

1. Власник сертифікату сам вибирає відповідний тур: дата, місце, готель, – все залежить тільки від побажань клієнта.

2. Ми пропонуємо вибір з більш ніж 200 мільйонів турів, що знаходяться в постійно оновлюваній базі: пляжні, гірськолижні, екскурсійні, шоп-тури, круїзи, VIP-пропозиції. Відпочинок на будь-який смак!

3. Сертифікат може мати різну фіксовану вартість, вона може варіюватися від 1 000 до 10 000 гривень. Ви самі вибираєте його номінал. Ціна обраного туру вища? Тоді просто доплатите до його реальної вартості. А можна зібрати кілька подарованих сертифікатів і обміняти їх на одну подорож!

 

Відпочивати люблять усі. Подаруйте дорогим Вам людям подорож їхньої мрії, і вони з теплотою будуть згадувати цей подарунок довгі роки.

 


Подарунок, приємний в усіх відношеннях

 

Приємно, коли відмінний подарунок можна придбати без зусиль. Туристичний сертифікат можна оплатити будь-яким зручним способом: готівкою чи безготівковим розрахунком.

 

Ви можете обговорити всі питання та побажання з менеджерами по телефону:

(067) 676-88-86 чи (067) 676-88-55

Або замовити подарунковий сертифікат прямо зараз:

Примітка:          Обов'язкові для заповнення поля позначені *.
Поїхали з нами!