Французька Рив'єра: Сен-Тропе, Тулон, Марсель | Поїхали з нами!
  • Львів, вул. Кн. Ольги 114 - АКВАПАРК
    (067) 676 88 22
  • Львів, пр-т Ч.Калини 51 - Сихів, напроти Верхнього "Шувару"
    (067) 676 88 86


Французька Рив’єра: Сен-Тропе, Тулон, Марсель

Рив'єра французька
Французька Рив’єра

Отже, продовжуємо наш тур у Францію. Минулого разу ми відвідали затишний Ментон, зазирнули в блискучу Ніццу і затримались в непередбачуваних Каннах. Але час рушати далі – нас чекає Сен-Тропе.

Сен-Тропе

Сен-Тропе
Сен-Тропе

Які асоціації викликає у вас Сен-Тропе? От для нас воно пов’язано з веселим та трішки незграбним жандармом у виконанні Луї де Фюнеса. А ще Сен-Тропе – це ледь не найбільша молодіжна тусовка у Франції. Тут уміють влаштовувати вечірки, неважливо де: на пляжі, в нічному клубі, на яхті чи розкішній віллі. Свято тут завжди з тобою.

А вдень, коли нічна тусовка спить, Сен-Тропе постає геть іншим. Це затишне, елегантне місто, обрамлене сосновими гаями та омите морем. Спокійними набережними хочеться гуляти, милуючись прекрасними бухтами та безмежною блакиттю моря. Обов’язково зазирніть на знаменитий пляж Пампелон та пообідайте в одному з фешенебельних ресторанів. Неперевершена кухня – це те, чим славиться Сен-Тропе.

Тулон

Тулон
Тулон

Продовжує наш тур у Францію зі Львова місто Тулон. Візитною карткою міста є його дивовижні фонтани. А ще Тулон відомий тим, що йому вдалося зберегти практично у первозданному вигляді Старе місто (кілька вуличок збереглися ще з часів короля Людовика XIV). В Тулоні ваші маршрути можуть суттєво різнитися, якщо вам потрібен культурний відпочинок, то обов’язкові для відвідування райони Алжир і Лафайєт. Рекомендуємо також оглянути годинникову вежу та Оперу, а з гори Фарон відкривається чудова панорама міста.

Якщо ж вас більше приваблюють запальні вечірки до ранкової зорі, то вирушайте в Порт або Гавань, там завжди раді тим, хто уміє розважатись.

Варте кількох годин вашого дорогоцінного часу маленьке містечко Єр. Воно б стало ідеальним ескізом для вітальних листівок: стара фортеця, вузькі, мощені вулиці, столітні церкви. Але разом з тим, Єр доводить, що такі маленькі міста можуть і мають розвиватись, адже цей невеличкий курорт є центром водного спорту на Лазурному узбережжі Франції. Тут є кілька дайвінг-центрів і всі водні види спорту, які ви лише забажаєте.

Марсель

Марсель
Марсель

Кінцевою точкою нашого туру в Францію стане Марсель – найбільше місто Французької Рив’єри. В давнину велике портове місто, воно таким залишилось і в наші дні. Марсель галасливий, багатонаціональний, строкатий і надзвичайно колоритний та веселий. Місто має одразу три символи: базиліка Нотр-Дам-де-ла-Гард, Кафедральний собор Марселя і Старий порт. Ми до цього списку ще додали б палац Лоншан з його розкішним парком, фонтанами та справжньою обсерваторією, а також абатство Сен-Віктор та знаменитий замок Іф. А ще незабутні почуття вам подарує подорож морським трамваєм.

Дивовижно, що при такому колосальному трафіку туристів і місцевих, Марсель може похизуватись бездоганними пляжами. Ви зможете легко поєднати активне дозвілля з відпочинком біля моря. Рекомендуємо пляжі Прадо, Борелі і Бонвіт. Вони доглянуті, з пологим спуском у море. А от якщо захочете поспостерігати за серверами йдіть на пляж Увон, там завжди є високі хвилі.


Таким може бути ваш тур у Францію зі Львова. Зацікавились? Тоді звертайтесь в нашу туристичну агенцію і ми зробимо мрію реальністю)


Поїхали з нами!